کد خبر: 104414 A

با معرفی نفرات بر‌تر؛

حسین ممی‌پور تنیسور تبریزی مجددا قهرمان شد. / تنیسورهای آذربایجان شرقی قهرمان رقابت‌های تنیس باویلچر فیوچرز ایران شدند.

ایلنا: با معرفی نفرات بر‌تر سومین دوره رقابت‌های تنیس با ویلچر فیوچرز ایران در تبریز به پایان رسید.
به گزارش ایلنا در این پیکار‌ها که با حضور ۱۶ تنیسور و به مدت سه روز و در زمین‌های تنیس شهید خیابانی تبریز انجام شد، در دیدار پایانی بخش انفرادی حسین ممی‌پور از آذربایجان شرقی بر هم استانی خود محمدرضا یعقوبی با نتایج ۶ بر ۲ و ۶ بر ۴ غلبه کرد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.
در دیدار پایانی رقابت‌های دو نفره نیز تیم حسین ممی‌پور و جواد عبدالله‌زاده از آذربایجان شرقی موفق شد ۲ بر صفر و با نتایج ۶ بر۴ و ۶ بر ۲ بر تیم اکبر قربانی و محمد کاکاوند از تهران غلبه کند و عنوان قهرمانی را آز خود نماید.
این رقابت‌ها در دو بخش انفرادی و دونفره برگزار می‌شود و امتیازهای این رقابت‌ها برای ورود به بازی‌های پاراآسیایی کره جنوبی اهمیت دارد.
در این رقابت‌ها حسین ممی‌پور، محمد رضا یعقوبی، مهدی طیبی، محمد خوش لهجه، وحید جعفری، جواد عبداله‌زاده و مهدی جباری از آذربایجانشرقی، اکبر قربانی از تهران، ابولقاسم احسانی از خراسان رضوی، مهدی درویش از تهران، محمد کاکاوند از تهران، جلیل خوشه چین از گیلان، محسن جلالی از خراسان رضوی، علی زارع از قم، اباسط تقی‌زاده از اردبیل و هاشم افضلی فر از قم با هم رقابت کردند.
مسابقات بین المللی ایران اوپن، فرصت خوبی است تا تنیسورهای کشورمان با کسب امتیازات بین المللی، مقدمات ورود به رقابت‌های پارآسیایی کره جنوبی در سال ۲۰۱۴ را فراهم می‌کند.
در پایان به نفرات اول، دوم و سوم مشترک(در مجموع ۴ نفر اول)، با حضور دکتر شهرام دبیری رییس شورای شهر اسلامی شهر تبریز و هیات تنیس استان، علی کششفیا رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان، نماینده فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین کشور و نمایندگان سازمان بهزیستی استان جوایز نقدی و حکم و مدال اهدا به بر‌ترین اهداء شد.
سرداوری رقابت‌های ایران اوپن بر عهده محسن خداپرست داور نشان سفید بر عهده داشت.
مسابقات بین المللی تنیس با ویلچر ایران اوپن، به مدت ۲ روز به میزبانی هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی در زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی شهید خیابانی تبریز برگزار خواهد شد.

آذربایجان شرقی ایران بازی بهزیستی جانبازان خراسان رضوی رقابت زمین تنیس پاراآسیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر