کد خبر: 104432 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی:

امنیت اجتماعی به عنوان یک امر اجتماعی به طور کامل وابسته به مشارکت مردم بوده و از عوامل موثر در برقراری امنیت پایدار محسوب می‌شود.

ایلنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: مشارکت مردم در امور مختلف سبب جلب اعتماد و ایجاد رضایت بیشتر در جامعه می‌شود.
به گزارش ایلنا، «امیر عباس‌زاده» یکی از مسئولیت‌های موثر و نقش آفرین در حوزه خدمت رسانی به شهروندان را حفظ امنیت و آرامش روانی دانست و گفت: یک جامعه سالم نیازمند نظم و امنیت است و این با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی کشور با مشارکت مردم شکل می‌گیرد.
وی با بیان اینکه مقوله نظم و امنیت، بیش ازهر مقوله اجتماعی دیگر، مقوله‌ای عمومی و مردمی است، خاطرنشان کرد: پلیس به عنوان سازمانی که مسئولیت سنگینی در حوزه برقراری نظم عمومی و امنیت اجتماعی بر عهده دارد، بیش از هر سازمان و نهاد دیگری نیازمند توجه به رویکرد جامعه محوری است.
عباس‌زاده با تاکید بر ضرورت مشارکت دهی مردم در نظم عمومی و امنیت اجتماعی، گفت: نیروی انتظامی به عنوان سازمانی که در میان سایر بخش‌های حاکمیت نزدیک‌ترین سطح تعامل و برخورد را با مردم دارد، لازم است در برقراری نظم عمومی و امنیت اجتماعی بیشترین توجه را به مردم داشته باشد.
وی افزود: امنیت اجتماعی به عنوان یک امر اجتماعی به طور کامل وابسته به مشارکت مردم بوده و از عوامل موثر در برقراری امنیت پایدار محسوب می‌شود.
عباس‌زاده خاطرنشان کرد: تمام تلاش پلیس بر این است که در کارهای خود از مشارکت مردمی استفاده کند زیرا بدون حضور، مشارکت و همکاری مردم موفقیت پلیس امکان پذیر نبوده و امنیت پایدار نخواهدبود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی امنیت و آرامش جامعه خدمت رسانی فرماندهی انتظامی معاون نظم و امنیت نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر