کد خبر: 104466 A

معاون فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی:

مشمولانی که در موعد مقرر به خدمت اعزام نمی‌شوند وارد غیبت شده و در صورت عدم أخذ پایان خدمت یا معافیت نمی‌توانند از خدمات دولتی استفاده نمایند و همچنین طبق مجازاتی که برای مشمولین در قانون پیش بینی شده با آنان برخورد خواهد شد.

ایلنا: معاون نظام وظیفه فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: مشمولانی که در موعد مقرر به خدمت اعزام نمی‌شوند وارد غیبت شده و در صورت عدم أخذ پایان خدمت یا معافیت نمی‌توانند از خدمات دولتی استفاده کنند.
به گزارش ایلنا، ابراهیم آژدن با اشاره به قوانین و مقررات وظیفه عمومی وشرایط و نحوه درخواست انواع معافیت‌ها گفت: مشمولانی که اقدام به اخذ معافیت پزشکی می‌کنند محدویتهایی را در اجتماع برای خود ایجاد کرده بنابراین در حد توان به این امر اقدام نمایند.
وی در مورد مشمولان غایب و تبعاتی که برای آنان متصور است نیز اظهار داشت: مشمولانی که در موعد مقرر به خدمت اعزام نمی‌گردند وارد غیبت شده و در صورت عدم أخذ پایان خدمت یا معافیت نمی‌توانند از خدمات دولتی استفاده نمایند و همچنین طبق مجازاتی که برای مشمولین در قانون پیش بینی شده با آنان برخورد خواهد شد.
آژدن اضافه کرد: مردم و مشمولان برای کسب اطلاعات مورد نیاز و همچنین ثبت پرسش و دریافت پاسخ و یا پیگیری آخرین وضعیت درخواست خود می‌توانند به سایت سازمان وظیفه عمومی به آدرس(www. polic. ir) مراجعه و یا با سامانه پیامک به شماره ۶۱۱۰۹۱ و تلفن گویای ۰۹۶۸۰ تماس حاصل نمایند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی پیامک تلفن فرماندهی انتظامی قانون قوانین و مقررات معاون نظام وظیفه خدمات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر