کد خبر: 106000 A

معاون اجتماعی پلیس آذربایجان شرقی:

اکثر پرونده‌های مراجعاتی به کلانتری و پاسگاه‌ها از نابسامانی‌های اجتماعی سرچشمه می‌گیرد. / پلیس با برگزاری جلسات مختلف آگاه سازی عمومی در مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد می‌کوشد مردم به خصوص قشر جوان را از آسیب پذیری‌ها و تهدیدات اجتماعی آگاه نماید.

ایلنا: معاون اجتماعی پلیس آذربایجان شرقی گفت: سرمایه گذاری و فعالیت‌های اجتماعی پلیس در حوزه‌های اجتماعی باعثکاهش فشارهای کاری در کلانتری و پاسگاه‌ها و مراکز قضایی می‌شود.
به گزارش ایلنا، «امیر عباس‌زاده» گفت: اکثر پرونده‌های مراجعاتی به کلانتری و پاسگاه‌ها از نابسامانی‌های اجتماعی سرچشمه می‌گیرد و برای برطرف نمودن و تعدیل سازی این مراجعات سرمایه گذاری در بخشهای اجتماعی گره گشاست.
وی گفت: پلیس با بکارگیری نخبگان و استفاده از نظرات صاحب نظران فعالیت و مطالعات اجتماعی وسیعی را در عمق لایه‌های اجتماعی جامعه شروع کرده و در صدد ریشه یابی جرایم و نابهنجاریهای اجتماع است.
عباس‌زاده با اشاره به انواع فعالیت‌های اجتماعی پلیس، تاکید کرد: تاسیس مراکز مشاوره و ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان یک خدمت ارزنده پلیسی است و پلیس با استفاده از خدمات مشاوران توانمند در این مراکز در صدد حل اختلافات و نابسامانی‌های حوزه خانواده است.
وی گفت: پلیس با برگزاری جلسات مختلف آگاه سازی عمومی در مدارس، دانشگاه‌ها و مساجد می‌کوشد مردم به خصوص قشر جوان را از آسیب پذیری‌ها و تهدیدات اجتماعی آگاه نماید.
معاون اجتماعی پلیس آذربایجان شرقی در خاتمه با تاکید مجدد بر سالم سازی اجتماعی جامعه، ریشه اکثر بزهکاری‌ها و ناهنجاری‌ها را در مسایل اجتماعی دانست و از مردم خواست از خدمات مراکز مشاوره رایگان پلیس بهره‌مند شده و در جلسات آگاه سازی عمومی پلیس شرکت نمایند و از آسیب پذیری‌های موجود آگاهی یابند.

آذربایجان شرقی جامعه خانواده سرمایه گذاری مراکز مشاوره معاون ناهنجاری نخبگان اجتماعی جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر