کد خبر: 106002 A

فرمانده انتظامی مراغه:

کارگاه آموزشی رانندگان تاکسی مراغه برگزار شد.

ایلنا: فرمانده انتظامی مراغه در آذربایجان شرقی گفت: رانندگان با رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی موجب انضباط بخشی در جامعه شوند.
به گزارش ایلنا عیسی هاتفی در کارگاه آموزشی رانندگان تاکسی افزود: رانندگان قشرامین و زحمتکشی هستند که با ارائه خدمات به مردم و با نظم و رفتار اجتماعی در سطح جامعه و رعایت قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی موجب انضباط اجتماعی در شهر شوند.
وی ادامه داد: رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از سرعت غیر مجاز و… علاوه بر سلامتی راننده، جان مسافران را نیز نجات داده و باعثمی‌شود مردم با آسایش و امنیت خاطر به مقصد خود برسند.
هاتفی در این کارگاه در خصوص الزامات قانونی و اقدامات پلیس در کنترل ترافیک، علل و عوامل اصلی وقوع تصادفات درون و برون شهری و نحوه رسیدگی به تصادفات، آموزش‌های لازم را به رانندگان تاکسی ارائه نمود.

وی خطاب به رانندگان گفت: طبق نظرسنجی‌های بعمل آمده، اعتیاد نه تنها عامل مهم تصادفات رانندگی بشمار می‌رود بلکه یک معضل تهدید کننده امنیت اجتماعی است.
فرمانده انتظامی مراغه تاکید کرد: یکی از روش‌های مهم پیشگیری از اعتیاد، آگاه بودن مردم از خطرات و مضرات مواد مخدر است و اگر فرد از تاثیر مواد مخدر برسلامت جسمی و روانی؛ کارکرد شغلی و اجتماعی خود و خانواده‌اش مطلع بوده و آن را باور داشته باشد کمتر دچار آسیب اجتماعی خواهد شد.
گفتنی است در این کارگاه رانندگان تاکسی، آمادگی خود را جهت رعایت قوانین و راهنمائی و تعامل با پلیس اعلام کردند.

آذربایجان شرقی ارائه خدمات به مردم اعتیاد انضباط اجتماعی پیشگیری از اعتیاد تاکسی جامعه رعایت قوانین و مقررات مسافران مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر