کد خبر: 106292 A

این انتخابات کارفرمایی استان برای اولین با در سطح کشور با حضور ۳۶۵ نفر از کارفرمایان و صاحبان صنعت و تولید برگزار شد.

ایلنا: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از برگزاری بزرگ‌ترین و سالم‌ترین انتخابات کارفرمایی استان جهت مشارکت در تصمیم گیری برای مراجع حل اختلاف خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا یونس فاتح گفت: در اجرای ماده ۱۲ آئین نامه انتخابات اعضای هیات‌های حل اختلاف شهرستان تبریز موضوع ماده ۱۶۴ قانون کار در راستای تعمیق و توسعه اصل سه جانبه گرایی، بزرگ‌ترین و سالم‌ترین انتخابات کارفرمایی استان برای اولین با در سطح کشور با حضور ۳۶۵ نفر از کارفرمایان و صاحبان صنعت و تولید برگزار شد.
وی با بیان اینکه در این دوره از انتخابات ۵۲ نفر از کارفرمایان کاندید شده بودند افزود: از این تعداد ۳۰ نفر برای حضور در هیات‌های حل اختلاف از طرف کارفرمایان و صاحبان تولید انتخاب شدند.
فاتح با بیان اینکه این حضور پاسخ منطقی کارفرمایان در توجه به کلیه اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان می‌باشد، اظهار داشت: در طول سال ۹۰ تعداد ۸۰ بازدید، در سال ۹۱ تعداد ۱۸۰ مورد بازدید و در سال ۹۲ تا کنون ۵۵ جلسه شورای معاونین این اداره کل در سطح واحدهای تولیدی صنعتی برگزار گردیده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان این مطلب که سطح برگزاری این انتخابات از شور و شوق خاصی برخوردار بود، افزود: در بررسی‌های مقایسه‌ای نوبت‌های گذشته نشان از آن دارد که برای اولین بار در سطح کشور و استان از حیثتعداد شرکت کنندگان و کاندیدا‌ها می‌باشد که این تفاوت گویای پیامی است که در سال حماسه اقتصادی به ثبت رسیده است.

آذربایجان شرقی اداره کل تعاون کار و رفاه انتخابات حماسه اقتصادی صنعت قانون کار کار و رفاه اجتماعی استان کارفرمایی کارفرمایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر