کد خبر: 106312 A

با دستور سرپرست شهرداری تبریز؛

پرسنل شاغل در مجموعه شهرداری تبریز نیازمند توجه، رسیدگی و مراقبت بیش از پیش مدیریت ارشد شهرداری و شورای اسلامی شهر هستند و این وظیفه در دوره جدید مدیریت شهرداری بیش از گذشته مورد توجه قرار خواهد داشت.

ایلنا: با دستور سرپرست شهرداری تبریز گام نخست برای تعمیم حمایت‌های عملی در توجه به معیشت پرسنل و تحقق عدالت در بین کارکنان این مجموعه بزرگ خدماتی برداشته شد.
به گزارش ایلنا اکبری که از نخستین روزهای تصدی مسوولیت در رأس نهاد شهرداری، تکریم و حمایت عملی و ملموس از پرسنل شاغل در شهرداری را سرلوحه کاری خود قرار داده بود، به فاصله‌ای کوتاه از ابلاغ افزایش اضافه کاری نیروهای رسمی و وزارتی و در کنار آن ابلاغ پرداخت پاداش تلاش به نیروهای خدوم خدمات شهری و دیگر مجموعه‌ها، طی دستوری بر افزایش اضافه کاری کارکنان قراردادی و نیز حق مسوولیت این نیرو‌ها نیز تأکید کرد تا علاوه بر تحقق کامل شعار و برنامه کاری خود، گامی بلند در راستای استقرار عدالت در بین کارکنان این مجموعه برداشته شود.
وی در این خصوص گفت: پرسنل شاغل در مجموعه شهرداری تبریز نیازمند توجه، رسیدگی و مراقبت بیش از پیش مدیریت ارشد شهرداری و شورای اسلامی شهر هستند و این وظیفه در دوره جدید مدیریت شهرداری بیش از گذشته مورد توجه قرار خواهد داشت.
اکبری تلاش برای تحقق اصل تکریم کارکنان و کارگران خدوم این مجموعه را یکی از اصلیترین اولویت‌های کاری خود در این دوره مدیریتی اعلام و خاطرنشان کرد: تأمین و ارتقای سطح رفاه و معیشت پرسنل، توجه به نیازهای رفاهی، تفریحی و آموزشی آنان و در یک کلام تکریم عملی و عینی کارکنان تنها راه افزایش بهره وری و ارتقای انگیزه خدمت نزد آنان است که متأسفانه در خلال انبوه وظایف و تعهدات کاری شهرداری‌ها مورد غفلت قرار می‌گیرد، در حالی که میزان رضایتمندی کارکنان از مدیران و مجموعه بالادستی، ارتباط مستقیم و موثری با حجم، نحوه و کیفیت خدمات رسانی و کار پرسنل دارد.
وی در عین حال تنها راه تحقق اصل تکریم ارباب رجوع را تکریم پرسنل دانست و افزود: در این دوره توجه جدی به این دوم موضوع به صورت هم سو و موازی با هم انجام خواهد گرفت.

ارتقای سطح بهره وری خدمات رسانی شورای اسلامی شهر شهرداری مدیریت تبریز حمایت پرسنل مجموعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر