کد خبر: 107913 A

فرماندار ملکان:

بانک ملت شعبه ملکان به دلایل نامعلومی از پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی امتناع می‌کند و دلایل آن‌ها برای عدم پرداخت غیرموجه و غیر قانونی است.

ایلنا: فرماندار شهرستان ملکان از عدم پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از سوی بانک ملت به شدت انتقاد کرد‎.
به گزارش ایلنا، محمد شیرین‌زاده در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ملکان با انتقاد از عدم پرداخت تسهیلات معرفی شده متقاضیان مشاغل خانگی از سوی بانک ملت گفت: بانک ملت شعبه ملکان به دلایل نامعلومی از پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی امتناع می‌کند و دلایل آن‌ها برای عدم پرداخت غیرموجه و غیر قانونی است.
وی از مدیران بانک ملت و دیگر بانک‌های عامل خواست طی ۱۵ روز آینده نسبت به پرداخت تمامی تسهیلات معرفی شده توسط دستگاهای ذیربط را پرداخت و افرادی که در جهت تامین ضامن دچار مشکل هستند متقاضیان دیگری را جایگزین نمایند تا اعتبار اعلامی جذب شهرستان شود.
در این جلسه رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ملکان و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نیز طی سخنانی تعداد طرحهای معرفی شده به بانک ملت را ۱۱۲ طرح عنوان کرد و افزود: از این تعداد فقط به ۳۴ متقاضی تسهیلات پرداخت شده است.
پرویز حبیبی از دیگر بانک‌های عامل در جهت پرداخت به موقع تسهیلات به متقاضیان قدردانی کرد و افزود: از بین بانک‌های عامل بانک ملی شعبه ملکان با پرداخت ۵۵۳۸ میلیون ریال رتبه اول را در پرداخت تسهیلات در شهرستان داراست و از مسئولین بانک ملی در جهت پرداخت به موقع تشکر نمود.
وی کل طرح‌های مصوب و معرفی شده به بانک‌های عامل را در شهرستان ملکان ۵۸۸ طرح عنوان کرد و افزود: از بین این تعداد به ۴۶۲ طرح به مبلغ ۱۴۸۸۸ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است و مابقی نیز طی چند روز آینده باید به متقاضیان پرداخت شود.
حبیبی از پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی برای متقاضیان طرح‌های مزیت دار سال ۹۲ خبر داد و افزود: برای متقاضیان جدیدی که در سال ۹۲ ثبت نام نمایند طبق طرح‌های مزیت دار که از سوی دستگاهای اجرایی اعلام شده تسهیلات پرداخت خواهد شد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اشتغال بانک ملت سرمایه گذاری فرماندار شهرستان ملکان ملت تسهیلات بانک مشاغل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر