کد خبر: 107921 A

فیلم سینمایی دوئل از ساخته‌های احمدرضا درویش است که به موضع جنگ تحمیلی می‌پردازد و با ترسیم فضای اجتماعی بعد از اسارت یکی از نظامیان ایرانی، می‌کوشد تصویری از فضای جنگ تحمیلی و بعد از آن را ارائه دهد.

ایلنا: فیلم سینمایی دوئل در دهمین ویژه برنامه سینمایی نمای نزدیک در تبریز با حضور احمدرضا درویش کارگردان به نمایش در می‌آید.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این برنامه قرار است روز یکشنبه هفتم مهرماه در محل سینما ناجی تبریز به نمایش در آید.
نقد و بررسی فیلم با حضور کارگردان و رضا درستکار، منتقد سینما نیز به رسم برنامه‌های نمای نزدیک برگزار خواهد شد و مخاطبان فیلم می‌توانند نقطه نظرات خود را در خصوص این فیلم از کارگردان فیلم جویا شوند.
فیلم سینمایی دوئل از ساخته‌های احمدرضا درویش است که به موضوع جنگ تحمیلی می‌پردازد و با ترسیم فضای اجتماعی بعد از اسارت یکی از نظامیان ایرانی، می‌کوشد تصویری از فضای جنگ تحمیلی و بعد از آن را ارائه دهد.
فیلم سینمایی، دوئل، احمدرضا درویش، جنگ تحمیلی، اسارت، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، سازمان فرهنگی هنری، شهرداری تبریز، نمای نزدیک، تبریز

جنگ تحمیلی روابط عمومی سازمان شهرداری فرهنگی هنری فیلم سینمایی تبریز نمایش فیلم فضای دوئل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر