کد خبر: 108205 A

فرماندار جلفا:

فرماندار جلفا به همراه معاونین فرمانداری و بخشداران منطقه با تعدادی از خانواده‌های شهدا دیدار کرد.

ایلنا: فرماندار شهرستان جلفا تأکید کرد: گرچه شهدا با نثار جان خویش از میان ما رفتند اما خاطره و روح جوانمردی آنان همواره در برنامه‌ها و اهداف آرمانی انقلاب موج می‌زند.
به گزارش خبرنگار ایلنا مختار سیفی در دیدار با تعدادی از خانواده‌های شهدا افزود: امروز به جرات می‌توان ادعا کرد که هنوز آرمان‌های شهدا زنده بوده و مسولان را در رسیدن به اهداف یاری می‌رساند.
وی بر نقش انکار ناپذیر شهدا در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت: در این میان نباید از صبر و استقامت و بردباری خانواده‌های آنان غافل شد.
سیفی خاطرنشان کرد: هرکار و فعالیتی که در جای جای کشور انجام می‌شود به نام و با یاد شهدا صورت می‌گیرد و این بیانگر جایگاه والای شهیدان و خانواده‌های آنان در باورهای ماست.
وی حضور در جمع اسوه‌های مقاومت و ایثار را مایه تقویت روحیه در مسولان دانست و افزود: مشاهده روحیه مقاومت و صبر در خانواد‌های شهدا و ایثارگران مسوولان را در خدمتگزاری مصم‌تر می‌کند.
سیفی با بیان اینکه شهدا به تک تک آحاد ایران اسلامی تعلق دارند، اظهار کرد: تکریم شهدا و خانواده آنان باید سرلوحه کار و مسوولان، مردم و نسل امروز و آینده باشد.
در این بازدید‌ها معاونین و بخشداران فرماندار جلفا را همراهی می‌کردند.
شهرستان جلفا در دوران هشت سال دفاع مقدس ۱۷۶ شهید والامقام، ۱۴۰ جانباز گرانقدر و ۱۴ آزاده سرافراز تقدیم دین و میهن اسلامی کرده است.
این شهرستان با ۵۶ هزار نفر در فاصله ۱۴۶ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع شده و از طریق رودخانه مرزی ارس با جمهروی خود مختار نخجوان و جمهوری ارمنستان مرز مشترک دارد

آرمان های انقلاب ارمنستان انقلاب ایران اسلامی خانواده های شهدا دین شهدا و ایثارگران فرماندار شهرستان نظام مقدس جمهوری اسلامی هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر