کد خبر: 108224 A

معاون دانشجویی دانشگاه تبریز:

در این دانشگاه به همه متقاضیان خوابگاه واگذار شده است.

ایلنا: معاون دانشجویی دانشگاه تبریز از اسکان شش هزار و ۶۱۸ نفر دانشجو در چهار مجتمع خوابگاهی و ۷ خوابگاه خود گردان در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ این دانشگاه خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسین امامعلی‌پور با اشاره به اینکه طبق آیین نامه صندق رفاه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دانشگاه‌ها موظف هستند به ۶۰ درصد متقاضیان خوابگاه ارایه دهند، گفت: با این وجود در این دانشگاه به همه متقاضیان خوابگاه واگذار شده است.
وی افزود: این تعداد شامل سه هزار و ۱۱۴ دانشجوی دختر در یک مجتمع خوابگاه شهدا و ۶ خوابگاه خودگردان و سه هزارو ۵۰۴ نفر دانشجوی پسر در سه مجتمع خوابگاهی شامل شهرک امام راحل، ولی عصر(عج)، فجر و یک خوابگاه خودگردان اسکان داده شده‌اند.
امامعلی‌پور با بیان اینکه برای آماده‌سازی و تجهیز خوابگاه‌‌ها در سال‌جاری ۵ میلیارد ریال هزینه شده است، یاد آور شد: در این خصوص ۶ هزارو و ۶۱۱ تخت برای رفاه حال دانشجویان نوسازی و آماده شده و سعی شده تمام امکانات لازم برای برخورداری از محیط امن و آرام در خوابگاه‌‌ها فراهم شود.
به گفته وی هم‌اکنون فضای اختصاصی به هر دانشجو در خوابگاه‌های این دانشگاه بالا‌تر از میانگین کشوری است.
معاون دانشجویی دانشگاه تبریز تصریح کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید، واگذاری خوابگاه‌های دانشجویی بر اساس برنامه زمانی از ۲۰ شهریور و ارائه سایر تسهیلات رفاهی از جمله تغذیه، از ۲۳ شهریور ماه شروع شده است.

آیین نامه امام راحل تغذیه دانشجو علوم تحقیقات و فناوری معاون ولی عصر دانشگاه تبریز خوابگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر