کد خبر: 108231 A

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با خانواده‌ شهیدان این اداره کل دیدار کرد.

ایلنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: اراده ملت ایران در دوران دفاع مقدس باید سرمشق آزادیخواهان جهان باشد.
به گزارش خبرنگار ایلنا علی داننده در دیدار با خانواده شهیدان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی اظهار داشت: اخلاص و تقوای شهدا مهم‌ترین شاخصهٔ آنان است که همواره مایهٔ مباهات بوده و باید به نسل‌های آتی منتقل شود.
وی دفاع مقدس را مهم‌ترین مبحثدر تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این دوران، ‌ تجربیات ارزشمندی را برای ملت ایران رقم زده است به گونه‌ای که تحریم‌ها و دشمنی‌های مکرر مخالفان اسلام و انقلاب در دوران پس از جنگ نتوانسته ملت مسلمان ایران را تسلیم نماید.
داننده با اشاره به رشادت‌ها و از جان گذشتگی‌های ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس، خانواده‌های شهدا را پیام‌رسانان اسلام و انقلاب برشمرد.
دیدار با خانواده‌های شهید کفاشپور و شهید طالب‌زاده با هدف تکریم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید میثاق با آرمانهای شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس انجام شد و خانواده شهدا به نقل خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداخته و فضایی معنوی در این دیدار ایجاد کردند.
از خانواده این شهدا نیز در این دیدار تقدیر شد.

آذربایجان شرقی انقلاب اسلامی ایران جهان خانواده خانواده های شهدا دفاع مقدس فرهنگ و ارشاد اسلامی ملت ایران یاد و خاطره شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر