کد خبر: 109839 A

بر این اساس نجفی مدیرعامل فعلی منطقه ازاد ارس که یکی از گزینه‌های مطرح برای تصدی سمت استانداری آذربایجان شرقی است همچنان در مسئولیت خود فعالیت دارد.

ایلنا: پیرو انتشار خبر تغییر مدیریتی در سازمان منطقه آزاد ارس در برخی رسانه‌های استان آذربایجان شرقی اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس تغییر مدیریتی در سطح مدیرعامل این سازمان را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا بر اساس اعلام اداره کل روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس خبر تغییر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس صحت نداشته و بدیهی است اخبار مناطق آزاد کشور و همچنین ارس از طریق سایت دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و پرتال سازمان منطقه آزاد ارس اطلاع رسانی می‌شود.
در بخش دیگری از این اطلاعیه همچنین از رسانه‌های همگانی خواسته شده است تا فضای سرمایه گذاری و تجارت را که با حضور و حساسیت تمام از طریق سرمایه گذاران ایرانی در این منطقه آزاد پیگیری می‌شود، با انتشار اخبار غیر موثق تحت تاثیر حواشی قرار ندهند.
نجفی مدیرعامل فعلی منطقه آزاد ارس که یکی از گزینه‌های مطرح برای تصدی سمت استانداری آذربایجان شرقی است همچنان در مسئولیت خود فعالیت دارد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی تجارت رسانه روابط عمومی سرمایه گذاران سرمایه گذاری مناطق آزاد آزاد ارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر