کد خبر: 109864 A

معاون وزیر نفت:

تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز اولین تاسیساتی که در سطح شرکت انتقال گاز کشور به الکتروکمپرسورگازی مجهز شده که بعد از استارت ظرفیت صادرات گاز تاسیسات تقویت فشارتبریز بیشتر از ۳۰ تا ۴۰ میلیون متر مکعب در روز افزایش می‌یابد.

ایلنا: معاون وزیر نفت از افزایش ظرفیت انتقال گاز تاسیسات تبریز خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حمید رضا عراقی، در حاشیه بازدیداز تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز، گفت: تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز اولین تاسیساتی که در سطح شرکت انتقال گاز کشور به الکتروکمپرسورگازی مجهز شده که بعد از استارت ظرفیت صادرات گاز تاسیسات تقویت فشارتبریز بیشتر از ۳۰ تا ۴۰ میلیون متر مکعب در روز افزایش می‌یابد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، افزود: صادرات شرکت انتقال گاز بر اساس قرارداد بوده که هر سال در فصول سرد سال مختلف تغییر می‌کند و در حال حاضر این تاسیسات ۲۵ میلیون متر مکعب در روز گاز به کشورهای تحت قرارداد صادر می‌کند.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در رابطه با رویارویی بحران‌های زمستانی اظهار داشت: در تلاش هستیم با ایجاد تدابیرویژه و تمهیدات لازم، امنیت انرژی کشور را در فصول سرد سال تامین نموده تا توان مقابله با بحران‌های احتمالی را داشته باشیم.
وی از کلیه مصرف کنندگان خواست تا فرهنگ صرفه جویی را سرلوحه کارهای خود قرارداده و با استفاده بهینه و مناسب از مصرف بی‌رویه گاز جلوگیری نموده تا بتوانیم با تعهدات و مسئولیت خویش درقبال انتقال و صادرات گاز به کشورهای تحت قرارداد در فصول سرد سال بدون وقفه عمل نماییم.
در ادامه مراسم، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران ضمن حضور در اولین نشست هم اندیشی مسئولین منطقه، به اهمیت شرکت گاز اشاره کرد و گفت: شرکت گاز یکی از شرکتهای بر‌تر و محبوب در کشور بوده و این افتخار و محبوبیت مرهون تلاش و همکاری‌های تک تک شما در مناطق عملیاتی، پالایشگاه‌ها، گازرسانی‌هاست.
وی تاکید کرد: مدیران باید برای انتظارات کارکنان حد و مرزی را تعریف کنند و توجه داشته باشند که سازمان درجه یک بر پایه پرسنل و امکانات درجه یک فراهم می‌شود.

انرژی ایران شرکت ملی گاز صرفه جویی گاز معاون وزیر مناطق عملیاتی نفت امنیت تاسیسات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر