کد خبر: 110163 A

سرپرست شهرداری تبریز:

یادواره شهدای بمباران‌های تبریز برگزار شد. / دشمن زبون وقتی در نبرد رو در رو با رزمندگان دلیر ایران در جبهه‌های حق علیه باطل عاجز ماند، در ‌‌نهایت ددمنشی اقدام به بمباران شهر‌ها و کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع کرد و سندی دیگر بر تجاوزگری، کشتار و زبونی خود افزود.

ایلنا: سرپرست شهرداری تبریز گفت: ایران اسلامی تا همیشه تاریخ بیمه شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس است و هیچ گزندی به این کشور وارد نخواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسین اکبری که در یادواره شهدای بمباران‌های تبریز سخن می‌گفت تآکید کرد: شهداء شفیع ملت ایران خواهند بود.
وی با اشاره به نقش ماندگار ایثار و از جان گذشتگی اسطوره‌های ایثار و مقاومت در تثبیت و اقتدار انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس و در سایه رهبری داهیانه امام راحل و ایثار و شهادت رزمندگان دلاور، کشور عزیرمان ایران با وجود محدودیت‌ها و هجمه تمام عیار ارتش عراق و پشتیبانی غرب و اعراب از صدام حسین، در اوج اقتدار و عزت ملی قرار گرفت و امروز نیز با رهبری مقام معظم رهبری به کشوری قدرتمند و عزتمند در منطقه و جهان تبدیل شده است.
اکبری با اشاره به برگزاری یادواره شهدای بمباران‌های دوران دفاع مقدس تبریز، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این شهیدان خاطرنشان کرد: دشمن زبون وقتی در نبرد رو در رو با رزمندگان دلیر ایران در جبهه‌های حق علیه باطل عاجز ماند، در ‌‌نهایت ددمنشی اقدام به بمباران شهر‌ها و کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع کرد و سندی دیگر بر تجاوزگری، کشتار و زبونی خود افزود.
وی در خاتمه بر لزوم پاسداشت یاد و خاطره ایثارگران، شهداء و خانواده‌های آنان و انتقال مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس تأکید کرد.

ایران ایران اسلامی خانواده دفاع مقدس دوران دفاع مقدس زنان شهرداری صدام حسین کودکان ملت ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر