کد خبر: 115331 A

سرپرست شهرداری تبریز:

ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مجموعه شهرداری تبریز تجلیل شدند.

ایلنا: سرپرست شهرداری تبریز از ساخت ۱۲ تقاطع غیر همسطح در نقاط مختلف شهر برای بهبود مسائل ترافیکی شهر تبریز خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسین اکبری که در آیین تجلیل از ایثارگران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مجموعه شهرداری تبریز سخن می‌گفت افزود: تسهیل در اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه تمام و آغاز پروژه‌های بزرگ شهری از تعهدات دوره سرپرستی من به شورا بوده است که در راستای آن در ۱۲ نقطه از شهر تبریز به نام مبارک ۱۲ امام معصوم آغاز ساخت تقاطع غیر هم سطح در دستور کار شهرداری تبریز قرار گرفته شده است.
وی روحیه جهادی و بسیجی تمام کننده و شکل دهنده کارهای سخت و بزرگ دانست و گفت: اشاعه فرهنگ و روحیه جهادی و بسیجی یکی از مهم‌ترین عامل تحرک در دوره‌های مختلف مدیریت شهرداری است.
وی افزود: تجلیل از ایثارگران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس پاسداشت از روحیه بسیجی و جهادی است و یکی از تعهدات مدیریتی در مجموعه شهرداری تبریز زنده نگهداشتن همین روحیه تلاش بخش و امید دهنده است.
اکبری ایثارگران را نماد انسانهای بزرگ در جامعه دانست و گفت: ایثارگران در مجموعه شهرداری تبریز بعنوان نمایندگان شهرداری و انسانهای پر گذشت و فداکار بشمار می‌آیند که بایستی بیشتر از همه مواظب برخورد‌ها و فعالیتهای خود باشند و طوری رفتار نمایند تا در بین ارباب رجوع و شهروندان مبادا مورد خدشه قرار بگیریند.
وی با اشاره به کارهای انجام گرفته در طول ۵۱ روز سرپرستی مدیریت جدید شهرداری این فعالیت‌ها را برگرفته از همین روحیه جهادی دانست و گفت: دوران سرپرستی به نوعی دوران گذر و گذار است اما سعی بر آن شده با همین روحیه بسیجی این دوره چند ماهه تبدیل به فرصتی مناسب برای تلاش مضاعف و تکریم شهروندان شود.
اکبری ادامه داد: در این دوره کوتاه مدت ضمن پرهیز از مدیریت حفظ وضع موجود یا سرایداری و ایجاد تنش، کار‌ها را به طوری پیش برده‌ایم که مجموعه، همراه و هم دل و در تلاش مجدانه در جهت خدمت به شهروندان گام بردارد.
سرپرست شهرداری تبریز تکریم از پرسنل را تکریم از شهروندان دانست و افزود: بی‌شک تکریم از پرسنل شهرداری زمینه را برای تکریم از ارباب رجوع فراهم می‌آورد و بایستی تاکید کرد که بهتر از تکریم مالی پرسنل، تکریم انسانی افراد است تا با ارزش قائل شدن و شنیدن صحبت‌ها و همراهی با آن‌ها مشکلات و دغدغه‌ها به نوعی حل و فصل شود.

جامعه شهرداری مشکلات هشت سال دفاع مقدس مختلف تبریز تقاطع روحیه تکریم همسطح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر