کد خبر: 115419 A

سرپرست شهرداری تبریز:

مسیر ۱۸ کیلومتری غرب به شرق خط بی. آر. تی تبریز به دلیل حجم بالای سفرهای درون شهری و نیز تردد همیشگی اتوبوس‌های این مسیر طی ۵ سال گذشته نیازمند بهسازی، اصلاح و تعمیر اساسی بود که این امر با توجه به برنامه ریزی‌های انجام گرفته در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

سرپرست شهرداری تبریز از آغاز مراحل بهسازی، تعمیر و مناسب سازی مسیر اتوبوس‌های بی. آر. تی تبریز به طور جدی خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حسین اکبری با اعلام اینکه اصلاح و بهسازی مسیر بی. آر. تی یکی از اصلیترین برنامه‌های دوره سرپرستی شهرداری به شمار می‌رود گفت: مسیر ۱۸ کیلومتری غرب به شرق خط بی. آر. تی به دلیل حجم بالای سفرهای درون شهری و نیز تردد همیشگی اتوبوس‌های این مسیر طی ۵ سال گذشته نیازمند بهسازی، اصلاح و تعمیر اساسی بود که این امر با توجه به برنامه ریزی‌های انجام گرفته در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
سرپرست شهرداری تبریز با تأکید بر اینکه اجرای طرح بهسازی و تعمیر این مسیر از چندی پیش آغاز گردیده خاطرنشان کرد: اجرای طرح بهسازی و تعمیر مسیر بی. آر. تی از مبدأ این خط در میدان راه آهن و به صورت تدریجی و فاز به فاز به سمت میدان بسیج آغاز گردیده و طی آن عملیات بهسازی شامل زیرسازی اساسی، آسفالت ریزی مجدد و رفع و حذف ناهمواری‌ها و پستی بلندی‌هایی که موجبات بروز مشکل و تداخل در امر جابجایی مسافران درون شهری می‌شود آغاز شده است.
اکبری در عین حال تأکید کرد: با توجه به تأثیر و نقش کلیدی مسیر بی. آر. تی در جابجایی روزانه مسافرین دورن شهری، اصلاح و بهسازی این مسیر از ضرورت‌های اساسی بود که اجرای کامل و اتمام آن رضایتمندی بالای مردم رادر پی خواهد داشت.

اتوبوس بسیج راه آهن شهرداری مسافران سرپرست مسیر تبریز بهسازی تعمیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر