کد خبر: 115629 A

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی:

این نهاد در توانمند سازی و خدمت به مددجویان دارای تجارب ارزنده‌ای است که موسسات خیریه می‌توانند با استفاده از این تجارب بهتر عمل نمایند.

ایلنا: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد به عنوان بزرگ‌ترین نهاد خدمت رسان به مددجویان و نیازمندان جامعه آماده همکاری و تعامل با موسسات خیریه است.
به گزارش ایلنا، حسین دشتی که در آئین افتتاح دفتر موسسه خیریه حضرت فاطمه زهرا(س) در تبریز سخن می‌گفت افزود: این نهاد در توانمند سازی و خدمت به مددجویان دارای تجارب ارزنده‌ای است که موسسات خیریه می‌توانند با استفاده از این تجارب بهتر عمل نمایند.
وی خاطر نشان کرد: ضرورت ایجاب می‌کند که موسسات خیریه برای پیشبرد ارائه خدمت به نیازمندان و ایتام با کمیته امداد امام خمینی(ره) ارتباط تنگاتنگ داشته باشند.
دشتی با بیان اینکه ۴/۴ درصد از جمعیت استان آذربایجان شرقی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارندگفت: این نهاد در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با محوریت گسترش حضور و مشارکت عمومی، توانمندی و سلامت خانواده و اصلاح سبک زندگی به مددجویان تحت حمایت خدمات ارائه می‌دهد.
وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) لباس خدمت پوشیده است و در خط مقدم خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان جامعه قرار دارد.

آذربایجان شرقی پوشش حضرت فاطمه زهرا خانواده خدمت رسانی سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی سبک زندگی کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر