کد خبر: 115933 A

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

فرآیند ایمن سازی مدارس همچنان در روی میز مدیران باشد. / سهل انگاری در ساماندهی سیستم گرمایشی مدارس غیرقابل توجیه است.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تأکید کرد: راهپیمایی ۱۳آبان امسال باید با شور و شعور بیشتری برگزار شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا فیروز رضایی که در جلسه مشترک شورای معاونین اداره کل و مدیران و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی سخن می‌گفت با اشاره به نزدیک شدن ۱۳آبان روز دانش آموز از مدیران و روسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی خواست با اتخاذ تدابیر لازم و با تعامل و همکاری سایر نهاد‌ها و دستگاههای هماهنگ کننده مراسم راهپیمایی روز نفی سلطه و مبارزه ملی با استکبار جهانی سعی کنند این مراسم با شکوه‌تر و کوبنده‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.
وی افزود: مراسم راهپیمایی ۱۳آبان باید به نحوی برگزار گردد تا رصد کنندگان مسائل سیاسی و تحرکات اجتماعی کشور بیش از پیش متوجه باشند که روحیه استکبارستیزی ملت ایران همچنان پا برجاست.
رضایی در ادامه با اشاره به سرد شدن هوا و طبیعت آذربایجان بر توجه مضاعف به جریان ایمن سازی مدارس و مداومت و استمرار آن تاکید کرد و گفت: موضوع ایمنی مدارس بصورت جدی روی میز مدیران باشد.
وی با بیان اینکه بحثایمنی مدارس از اولویت مهم آموزش و پرورش است گفت: نیروی انسانی عامل اصلی در ایمن سازی مدارس بوده و بر این اساس آموزش مدیران، معاونان و معاون آموزگاران در دوره‌های بازآموزی ضمن خدمت ضروری بوده و برگزاری جلسات آموزشی و توجیهی در این زمینه را بسیار موثر است.
وی ساماندهی سیستم گرمایشی مدارس را در آبان ماه لازم و ضروری دانست و سهل انگاری در این خصوص را اقدامی غیر قابل توجیه برشمرد.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی استکبار جهانی دانش آموز طبیعت معاون ملت ایران نیروی انسانی مدارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر