کد خبر: 115986 A

شهریار برقی به عنوان شهردار جدید عجب‌شیر جایگزین منصور طالب‌پور شهردار قبلی این شهر شد.

ایلنا: طی مراسمی شهریار برقی به عنوان شهردار جدید عجب‌شیر جایگزین منصور طالب‌پور شهردار قبلی این شهر شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در این آیین با تاکید بر استقرار مدیریت یکپارچه در شهرداری‌ها، تعامل شورا‌ها و شهرداران را برای حفظ حقوق شهروندی ضروری دانست و گفت: توسعه و عمران شهری در سایه مدیریت یکپارچه در شهرداری‌ها محقق می‌شود.
مرتضی موحدنیا هدایت سرمایه‌های اجتماعی برای عمران و توسعه شهر‌ها را مستلزم مدیریت جامع و توانمند شهری دانست و گفت: همکاری مردم با مسئولان و مدیریت شهری، موجب برآورده شدن هرچه بیشتر نیاز‌ها و خواسته‌های مردم در راستای توسعه متوازن شهری می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به پیچیدگی‌های مباحثشهری و ارتباطات مردم، رفع مسایل و مشکلات شهری باید در قالب مدیریتی جامع و اصولی و تعامل همه جانبه بررسی شود.
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی اظهار داشت: به طور قطع شهرداری به تنهایی نمی‌تواند موفق به اداره شهر و برآورده ساختن همه نیازهای شهروندان شود، بنابراین همکاری و همراهی همه عوامل مرتبط از جمله شورا‌ها در این زمینه لازم است.
وی گفت: با وجود دامنه گسترده فعالیت شهرداری‌ها بطور قطع منابع دولتی جوابگوی برنامه‌های اجرایی در شهر‌ها نبوده و حضور بخش خصوصی و مشارکت سازنده مردم در این رابطه تاثیرگذار است.
مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی گفت: شهروندان رکن اصلی برنامه ریزی‌های شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی هستند و باید آنان نیز در اجرای برنامه‌های شهری نقش خود را ایفا کنند.
موحدنیا افزود: در زمان کنونی عملکرد عمومی و تخصصی شهرداری‌ها و اعضای شوراهای اسلامی بیش از گذشته مورد توجه و نقد و بررسی مردم قرار گرفته و باید در تامین خواسته‌های مردم تلاش بیشتری کنند.
وی یادآوری کرد: شهرداری‌های تعامل گرا و مردمی محور، بهتر می‌توانند زمینه‌های لازم را برای تحول در امور عمران شهری، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی حوزه‌های شهری فراهم کنند.
در این آیین شهریار برقی به عنوان شهردار جدید عجب‌شیر معرفی و از خدمات شش ساله منصور طالب‌پور شهردار قبلی این شهر و اعضای شوراهای اسلامی سابق تجلیل شد.

آذربایجان شرقی اجتماعی و اقتصادی بخش خصوصی حقوق سرمایه شوراهای اسلامی شهرداری شیر مشکلات شهریار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر