کد خبر: 115995 A

رئیس اداره ورزش و جوانان میانه:

کارکنان، پیشکسوتان، روسای هیاتهای ورزشی و قهرمانان شهرستان میانه با معاون استاندار و فرماندارویژه این شهرستان دیدار کردند.

ایلنا: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه گفت: ۱۹ ورزشکار میانه‌ای در شش ماهه اول ۹۲ به اردو‌های تیم ملی دعوت شده‌اند.
به گزارش خبرنگار ایلنا مهدی نوایی که در دیدار کارکنان، پیشکسوتان، روسای هیاتهای ورزشی و قهرمانان با معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه سخن می‌گفت افزود: از این تعداد ۸ نفر برگزیده شده و به مسابقات اعزام شده‌اند وتعداد مدال‌های بین المللی جهانی و آسیائی کسب شده ۵ مدال رنگارنگ بوده است.
نوایی افزود: ۲ جشنواره اسب سواری بهاره و تابستانه، جشنواره بانوان اطهر، ۶ همایش همگانی، میزبانی ۵دوره اردوی تیم ملی قایقرانی بانوان و کشتی فرنگی و مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور از مهم‌ترین دستارودهای ورزش میانه در شش ماهه اول سال ۱۳۹۲ است.
وی خاطرنشان کرد: ورزش میانه ورزش مدال آور جهانی و المپیکی استان بوده و نقش مهمی در بازیهای آسیایی اینچوان کره جنوبی خواهد داشت.
نوایی تأکید کرد: ورزش به عنوان یک مقوله فرهنگی که زمینه ساز جامعه سالم و با نشاط است نیز در کشور مطرح است.
فرماندار ویژه شهرستان میانه نیز در این دیدار گفت: پیشکسوتان سرمایه‌های غنی شهرستان هستند و بحمدا… ورزش شهرستان در مسیر برجسته‌ای قرار گرفته است این در سایه تلاش‌های پیشکسوتان، روسای هیئت و مربیان می‌باشد که میانه مقام نخست بین ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها را کسب نموده است اما انتظاری که از حوزه ورزش شهرستان واداره کل ورزش و جوانان استان داریم تا بیش از پیش به این شهرستان توجه شود.
خلفا‌پور با قدردانی از قهرمانان که نام و آوازه کشور و شهرستان را در ایران و جهان بالابرده‌اند افزود: بینش و جهشی که در حوزه ورزش برنامه ریزی انجام می‌شود امیدواریم که حرکت جمعی خوب است و ما باید این حرکت و روند را توسعه دهیم.
وی خاطرنشان کرد: امکانات ورزشکاران و شهرستان محدود است و به حد کافی نتوانسته‌ایم در خدمت ورزشکارن باشیم چرا که قهرمانان همانند رزمندگان میادین جنگ در میادین برای کشورمان قهرمانی می‌آورند.
فرماندار ویژه شهرستان میانه افزود: ورزش فقط صرفا «یک حرکت ورزشی نیست بلکه حرکت سیاسی قدرتمندی در جهان است و بازتاب آن بسیار عالی است و از هدایت کنندگان اداره ورزش و جوانان که اعتماد به نفس قهرمانان و جوانان ما را بالابرده‌اند تشکر می‌کنم تا در سایه تلاش جمعی مانند دوران دفاع مقدس از قهرمان میادین ورزشی به نیکی یاد خواهند کرد و کارنامه خوبی را ارائه خواهند نمود.
وی از رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولین امر خواست در اتمام پروژه مجتمع رزمی شهید آیت ا… حامدی تسریع نمایند.
در این نشست شورای شهر شهر میانه جعفر شاهمحمدی را بعنوان رئیس کمیسیون ورزشی شورای شهر معرفی کرد.

اداره ورزش و جوانان پیشکسوتان تیم ملی جامعه جهان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فرماندار کره جنوبی معاون ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر