کد خبر: 117513 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

هدف از برگزاری جشنواره محیط زیست و انرژی معرفی روش‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی در صنایع بزرگ است / وجود منابع عظیم نفت و گاز در کشور و عدم توجه به استفاده از سوخت‌های پاک و انرژی‌های نو از دلایل عمده در بی‌توجهی به مقوله بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنایع است.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از برگزاری آئین اختتامیه جشنواره ملی محیط زیست و انرژی و تجلیل از سازمان‌های موفق در مدیریت مصرف انرژی با حضور مدیران و مسئولان استانی خبر داد.
به گزارش ایلنا، محمد جعفر عظمایی گفت: این جشنواره با هدف معرفی روش‌های صرفه‌جویی در مصرف انرژی در صنایع بزرگ برگزار می‌شود.
وی با اشاره به ضرورت مصرف بهینه انرژی اضافه کرد: زمین به عنوان میراثگذشتگان در دست ما نیست بلکه امانت آیندگان است که باید به درستی با آن رفتار کرد و استفاده از روش‌های صحیح مصرف انرژی ضامن بقای حیات در آینده کره زمین خواهد بود.
وی ادامه داد: وجود منابع عظیم نفت و گاز در کشور و عدم توجه به استفاده از سوخت‌های پاک و انرژی‌های نو از دلایل عمده در بی‌توجهی به مقوله بهینه‌سازی مصرف انرژی در صنایع است.
وی خاطرنشان کرد: در راستای بهینه‌سازی مصرف انرژی و حفاظت از محیط‌ زیست در بخش صنایع، شرکت پگاه توانسته در عرصه کشوری و بین‌المللی در ردیف صنایع بر‌تر قرار گیرد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی انرژی حفاظت از محیط زیست رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت صرفه جویی در مصرف محیط زیست مصرف بهینه انرژی نفت و گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر