کد خبر: 117522 A

مروز علما و روحانیون آینه‌ای تمام نما در پاسداری از مرز‌ها، مغز‌ها و حریم اهل بیت عصمت و طهارت هستند.

ایلنا: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در کنگره شهدای روحانی آذربایجان شرقی همگامی با ولی فقیه را به عنوان محور و جلودار نظام و زمان‌شناسی روحانیت عنوان کرد.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سعیدی گفت: روحانیت دیده‌بان جامعه بوده و روحانیونی موفق هستند که جلو‌تر از زمان خود را ببینند.
وی با بیان اینکه تاریخ این حقیقت را در فراروی ما قرار داده که در طول غیبت کبری، روحانیت شیعه پرچمدار گفتمان دینی و احیاگر نرم افزار بعثت و نگهبان میراثگرانقدر نبوی و علوی بوده‌اند، گفت: امروز علما و روحانیون آینه‌ای تمام نما در پاسداری از مرز‌ها، مغز‌ها و حریم اهل بیت عصمت و طهارت هستند.
سعیدی سه وظیفه رهبران الهی در دوران غیبت کبری را که بر دوش روحانیون سنگینی می‌کند، معرفی شریعت اسلامی، عملیاتی سازی این نسخه و پاسداری از شجره طیبه برشمرد.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب تاکید کرد: پیشتازی قراردادی نیست و الزاماتی دارد و اگر روحانیت به الزامات پیشتازی توجه نکند، نمی‌تواند نقش و رسالت خود را به خوبی انجام دهد.
سعیدی در پایان با بیان اینکه شناسایی شهدای روحانی همچنان ادامه دارد، گفت: در حال حاضر چهارهزار روحانی شهید در کشور شناسایی شده است.

آذربایجان شرقی بیت عصمت و طهارت جامعه رهبر فرزانه انقلاب شیعه مغز نرم افزار نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ولی فقیه روحانیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر