کد خبر: 117568 A

نماینده مردم اهر و هریس:

وضعیت سدهای منطقه ارسباران به ویژه در مناطق هریس واهر نابسامان بوده و این حق مردم منطقه است که از سد‌های احداثی خود بیشترین بهره را ببرند و این درحالی است که هنوز در بسیاری از روستاهای این مناطق آب شرب مردم با تانکر حمل می‌شود.

ایلنا: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ما سال‌هاست که با تمام مشکلات ناشی از جنگ و تحریم و دشمنی‌ها ایستادگی و دولت، با آشنایی به مشکلات مردم باید اقدامات لازم جهت رفع آن را اجرایی نماید.
به گزارش خبرنگار ایلنا عباس فلاحی باباجان در جمع کشاورزان و تولیدکنندگان منطقه افزود: وضعیت سدهای منطقه ارسباران به ویژه در مناطق هریس واهر نابسامان بوده و این حق مردم منطقه است که از سد‌های احداثی خود بیشترین بهره را ببرند و این درحالی است که هنوز در بسیاری از روستاهای این مناطق آب شرب مردم با تانکر حمل می‌شود.
وی اضافه کرد: پرداخت به هنگام حق بیمه کشاورزان آسیب‌دیده از حوادثناخواسته طبیعی توسط صندوق بیمه محصولات کشاورزی، یکی از مهم‌ترین ضروریات تداوم تولید این بخش مهم از اقتصاد کشور به شمارآمده و می‌تواند بسیاری از مشکلات تولیدکنندگان و بهره برداران را در مناطق مختلف، بخصوص شمال‌غرب حل و فصل کرده و تداوم تولید را تضمین نماید.

اقتصاد کشور جنگ دولت مجلس شورای اسلامی محصولات کشاورزی مشکلات مشکلات مردم نماینده مردم ملت کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر