کد خبر: 117571 A

در تحقیقات به عمل آمده از سوی مأموران پاسگاه خوشه مهر متهم در یکی از روستاهای تابعه شهرستان شناسایی و مأموران پس از اخذ مجوز از مقام قضایی به گاوداری وی مراجعه وپس ازبازرسی از محل فوق یک قبضه اسلحه «زیگزائو» و ۳۵عدد فشنگ جنگی کشف و متهم رادستگیر کردند.

ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان بناب آذربایجان شرقی از کشف یک قبضه اسلحه جنگی «زیگزائو» با ۳۵ عدد فشنگ جنگی و انواع سلاح سرد در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایلنا، علی سلطانی وش گفت: عوامل پاسگاه خوشه مهربناب در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه یک نفر در گاوداری خود اسلحه جنگی و انواع سلاح سرد غیر مجاز نگهداری می‌کند موضوع بطور ویژه در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: در تحقیقات به عمل آمده از سوی مأموران پاسگاه خوشه مهر متهم در یکی از روستاهای تابعه شهرستان شناسایی و مأموران پس از اخذ مجوز از مقام قضایی به گاوداری وی مراجعه وپس ازبازرسی از محل فوق یک قبضه اسلحه «زیگزائو» و ۳۵عدد فشنگ جنگی کشف و متهم رادستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بناب تصریح کرد: درحین بازرسی از محل انواع سلاح سرد از جمله شمشیر، آلات قمار ومصرف مواد مخدرو۲۵گرم مواد مخدر ازنوع سوخته تریاک به دست آمد.
وی در خاتمه از مردم خواست نسبت به قوانین و مقررات پایبند بوده و از نگهداری هر گونه سلاح که امنیت جانی مردم را به خطر می‌اندازد اجتناب نمایند و در صورت برخورد با موارد مشکوک موضوع را به مرکز پلیس ۱۱۰اطلاع دهند.

آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان قوانین و مقررات مواد مخدر سلاح کشف امنیت بناب جنگی قبضه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر