کد خبر: 117681 A

دانشگاه تبریز با صدور بیانیه‌ای آمادگی کامل دانشگاهیان را برای شرکت پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام کرد.

ایلنا: دانشگاه تبریز با صدور بیانیه‌ای به مناسبت ۱۳ آبان، ضمن اعلام آمادگی کامل دانشگاهیان برای شرکت پرشور در این راهپیمایی، از عموم مردم، بویژه دانشجویان، دانش آموزان و جوانان خواست با حضور در این حماسه عظیم، بار دیگر تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و مخالفت با مستکبرین بویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی و ایادی آن‌ها را به جهان نشان دهند.
به گزارش ایلنا، متن کامل این بیانیه به شرح زیر می‌باشد:
بسمه تعالی
بیانیه دانشگاه تبریز به مناسبت۱۳آبان
انقلاب اسلامی ایران صدای خروش مظلومان جهان و طنین آزادی خواهی و مبارزه با استکبار بود که با خون پاک هزاران پرستوی در خون خفته به ثمر رسید و۱۳ آبان ۵۸ پژواک خوش آهنگ این استکبار ستیزی بود.
امسال تقارن ۱۳ آبان، روز تسخیر لانۀ جاسوسی با طلیعه ماه محرم و قیام سید و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع) بر علیه ظالمان، فریاد هیهات من الذله را با شعار بیزاری از مستکبرین گره خواهد زد تا به دنیا نشان دهد که معیار تعامل ما با جهانیان، ‌‌ همان سیرۀ عاشوراییِ حفظ افتخار، اقتدار و عزت است.
۱۳ آبان و اشغال لانه جاسوسی از اوراق پر افتخار تقویم انقلاب است که به تعبیر سکاندار کشتی آزادی خواهی، خمینی کبیر(ره)، انقلاب دوم نام گرفت، اشغال لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو امام، تنها اشغال یک سفارتخانه نبود، بلکه اعلام شعار استقلال جمهوری اسلامی» به تمام زیاده خواهان و شیاطین جهان بود، لذا بزرگداشت این روز، بزرگداشت فرهنگ قرآن و اسلام ناب محمدی است.
در جهان کنونی که جرثومه‌های فساد، از تمام توان خود برای به اسارت کشیدن آزادگان در اقصاء نقاط جهان استفاده نموده و کشورهایی مانند عراق، سوریه، افغانستان و دیگر بلاد اسلامی را محل تاخت و تاز زیاده خواهی‌های خود قرار داده‌اند، لازم است شعار کوبنده مرگ بر آمریکا پرشور‌تر از همیشه طنین انداز شود.
دانشگاه‌های ما همیشه در متن تحولات جامعه حضور داشته و تاثیر بی‌بدیل آن‌ها در توسعه و پیشرفت همه جانبۀ کشور، بر کسی مستور نیست و اکنون نیز دانشگاهیان با رهبری‌های داهیانۀ مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه‌ای و اقدامات دولت تدبیر و امید تمام تلاش خود را برای استقلال واقعی کشور و بلا اثر نمون تحریم‌های استکبار بکار خواهد بست.
دانشگاه تبریز ضمن دعوت از عموم مردم، بویژه دانشجویان، دانش آموزان و جوانان برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان اعلام می‌دارد این همایش عظیم حضور، بار دیگر تجدید پیمان با آرمان‌های پاک معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و مخالفت با مستکبرین بویژه آمریکا، رژیم صهیونیستی و ایادی آن‌ها را به جهان نشان خواهد داد.

۱۳ آبان آرمان های انقلاب آمریکا و رژیم صهیونیستی انقلاب اسلامی ایران تقویم جامعه حضرت آیت الله خامنه ای دولت صدور بیانیه ای کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر