کد خبر: 117790 A

میزان اشتغال پیش بینی شده از قبل این تعداد جواز ۳۱ هزار و ۶۳۴نفر است.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: در هفت ماهه اول امسال، یک هزار و ۱۸۳ فقره جواز تاسیس صادر شده است و میزان اشتغال پیش بینی شده از قبل این تعداد جواز ۳۱ هزار و ۶۳۴نفر است.
به گزارش ایلنا، محمد جواد عظمایی افزود: سرمایه گذاری مجوزهای صادره برای جوازهای تاسیس فوق الذکر ۶۴هزار و ۹۵۶ میلیارد ریال است.
وی همچنین تعداد پروانه‌های بهره برداری شده در هفت ماهه اول سال جاری را ۱۰۷ فقره عنوان کرد و گفت: این میزان پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری یک هزار و ۷۵۹ میلیارد ریال برای ۲هزار و ۴۶ نفر شغل ایجاد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه ۷۸ فقره طرح توسعه در هفت ماهه اول سال ۹۲ وصول شده، افزود: این میزان طرح توسعه برای یک هزار و ۶۷۸ نفر شغل ایجاد می‌کند و حجم سرمایه گذاری برای طرح‌های توسعه مذبور ۲هزار و ۹۶ میلیارد ریال است.
عظمایی ایجاد اشتغال برای جوانان استان را جزو رسالت‌های اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی عنوان کرد و گفت: صنعت مهم‌ترین بخشی است که می‌تواند در ایجاد شغل برای جوانان نقش ایفا نماید، به طوری که امروزه بیشترین شاغلان استان در امر صنعت، معدن و تجارت مشغول فعالیت هستند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی اشتغال ایجاد اشتغال رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت سرمایه گذاری صنعت صنعت معدن و تجارت جواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر