کد خبر: 117797 A

معاون اجتماعی پلیس آذربایجان شرقی:

خدمت گزاران مردم در بخش‌های مختلف می‌توانند با هم افزایی نیرو‌ها و ارتقای کیفیت، با توان و نشاط بیشتر چرخ‌های توسعه و پیشرفت و آبادانی و عمران را به حرکت در آورند و با احساس امنیت به تلاش و سازندگی بپردازند.

ایلنا: همگرایی پلیس و مردم نوید بخش افق روشنی از امنیت مطلوب در جامعه است.
به گزارش ایلنا، معاون اجتماعی پلیس استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب گفت: تحقق اصل جامعه محوری پلیس، مستلزم همگرایی و همراهی پلیس و مردم است و این امر نوید بخش افق روشنی در نیل به امنیت مطلوب، تحول و توسعه متوازن در جامعه است.
امیر عباس‌زاده تصریح کرد: در استان آذربایجان شرقی با توجه به بستر و تعامل بسیار مناسب، اعتماد عمومی به پلیس و مشارکت مردمی و احساس امنیت و آرامش، از رشد فزاینده‌ای برخوردار بوده است.
وی در ادامه گفت: این اعتماد متقابل مردم و پلیس حرکت پر شتاب به سمت عدالت اجتماعی و مقابلهٔ همه جانبه با فساد و بی‌عدالتی را در این استان میسر ساخته است.
عباس‌زاده خاطرنشان کرد: به برکت خون پاک شهیدان، انسجام، وحدت و همگرایی بین کارگزاران سیاسی، قضایی، امنیتی، انتظامی، تربیتی، اجتماعی، فرهنگی، و مشارکت شاداب و گسترده و فراگیر مردم و امنیت مطلوب حاکم بر استان، فرصت طلائی برای خدمت گزاران در بخش‌های مختلف فراهم ساخته است.
معاون اجتماعی پلیس آذربایجان شرقی در خاتمه بیان داشت: خدمت گزاران مردم در بخش‌های مختلف می‌توانند با هم افزایی نیرو‌ها و ارتقای کیفیت، با توان و نشاط بیشتر چرخ‌های توسعه و پیشرفت و آبادانی و عمران را به حرکت در آورند و با احساس امنیت به تلاش و سازندگی بپردازند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی امنیت و آرامش توسعه و پیشرفت جامعه رشد معاون مردم پلیس امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر