کد خبر: 118586 A

هفته هشتم لیگ بر‌تر؛

حضور کادرفنی تیم شهرداری تبریز و بازیکنان و کادرفنی دبیری تبریز که با شور خاصی پیگیر بازی بودند از حواشی جالب این دیدار بود.

ایلنا: تیم هلال احمر تبریز از هفته هشتم لیگ بر‌تر به مصاف تیم منصوری قرچک رفت وتوانست در یک بازی وبرتری مطلق توانست این تیم را با شکست بدرقه همراهی کند.
به گزارش ایلنا تیم هلال احمر تبریز در این بازی در دقایق اول بازی توانست تیم منصوری قرچک را تحت فشار قرار دهد و موقعیتهای زیادی را روی دروازه منصوری ایجاد کردند ولی شانس با یاران خبیری یار نبود وموقعیت‌ها یکی پس از دیگری به بیرون روانه شد و با نتیجه مساوی صفر برصفر به پایان رسید.
در نیمه دوم بازی باز هم تیم هلال احمر با بازیکنان بومی وجوان خود توانست بازی را به نفع خود ادامه دهد وتیم منصوری هم تک موقعیتی برای گشودن دروازه تیم هلال احمر پیدا کردند ونتوانستند بهره کافی را ببرند ودر دقایق پایانی تیم هلال احمر توانست با دوگل حمید واحدی وحسن محمودی گلهای برتری هلال احمر تبریز را بهم رساندند تا این بازی با نتیجه دو برصفر به سود هلال احمر به پایان رسید.
در این بازی از تیم هلال احمر حسن محمودی، حمید واحدی وناصر اسماعیلی از داوران بازی کارت زرد دریافت کردند و علی کیایی از تیم منصوری از داوران بازی کارت زرد گرفتند
از حواشی جالب بازی می‌توان به حضور کادرفنی تیم شهرداری تبریز و بازیکنان و کادرفنی دبیری تبریز اشاره کرد که با شور خاصی پیگیر بازی بودند و در این بین تماشگران تبریزی با حضور خود کار را برای تیم منصوری سخت کردند.
ترکیب تیم هلال احمر: بابک اله وردی، احمد صفری، هادی بافنده، مجید ایرجی، شهرام شریف‌زاده، حمید واحدی، سجاد تربت، مصطفی اخلاصیان، مجتبی وفادار، جواد منتظر، حسن محمودی
سرمربی: محسن خبیری
منصوری قرچک: مجتبی عصیری نیا، حمید نصیری، احمد ملاعلی، اسماعیل وطن خواه، علی رهنما، حامد آتش زا، سید علی کیایی، میثم خیام، امین مجیدی، مهدی رضاییان، باقر محمودی
سرمربی: رضا داورزنی

بازی شهرداری هلال احمر لیگ صفر تبریز کادرفنی منصوری قرچک هلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر