کد خبر: 118856 A

مربی تیم والیبال شهرداری تبریز:

تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته چهارم لیگ بر‌تر والیبال امروز در آمل به مصاف تیم کاله می‌رود.

ایلنا: تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته چهارم لیگ بر‌تر والیبال امروز در آمل به مصاف تیم کاله می‌رود.
به گزارش ایلنا، عادل بناکاربا اعلام این مطلب افزود: بازی نه تنها مقابل کاله بلکه تمامی تیمهای حاضر در لیگ امسال سخت و سنگین است، دیگر تیمی در لیگ نداریم که پیش از بازی مدعی باشیم راحت آن‌ها را می‌بریم، حتی ضعیف‌ترین تیم‌ها هم به دلیل داشتن تمرینات مناسب مدعی هستند.
مربی تیم والیبال شهرداری تبریز تصریح کرد: تیم کاله آمل در خانه خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد امیدوارم بازیکنان تیم تبریز از شوک باخت هفته سوم مقابل تیم متین ورامین خارج شده باشند.
وی تصریح کرد: برد تیم کاله آمل بستگی به شرایط بازی دارد، اگر بازیکنان تیم تبریز در حد و اندازهای خود ظاهر شوند به طور قطع نتیجه خوبی را به دست خواهیم آورد.
وی یادآور شد: ما در طول مسابقات امسال تاکنون سه بازی انجام داده‌ایم تمامی حریفانمان نسبت به سال قبل رشد کرده‌اند، در بازی مقابل متین ورامین حریف بسیار خوب دفاع کرد، آن‌ها از تجربه بسیار بالایی برخوردار بود و با ترکیب تکمیل خود به بهترین نحو تاکتیک‌ها را اجرا کردند.
بناکار گفت: تنها ایرادی که همه ساله به لیگ می‌گیرم فشردگی مسابقات است. انجام ۲ بازی در هفته برای تمامی تیم‌ها به خصوص شهرستانی‌ها کار بسیار سختی است، ما برای هر دیدار فقط یک جلسه فرصت تمرین داریم و به سرعت خود را برای رسیدن به شهر میزبان دیدار بعد باید آماده کنیم.
مربی تیم والیبال شهرداری تبریز تصریح کرد: در چنین شرایطی به هیچ عنوان فرصت ریکاوری نیست و مجبور هستیم به ادامه کار در حال حاضر تیم‌ها برای حضور در لیگ بر‌تر هزینه‌های زیادی را متقبل می‌شوند حال با این فشردگی تیم‌ها فرصت خودنمایی ندارند و مسئولان باشگاه‌ها معترض می‌شوند.
وی در پاسخ به این سؤال که چرا در جلسه سازمان لیگ نسبت به این مورد معترض نشده‌اند؟ خاطرنشان کرد: در جلسه سازمان لیگ همه باشگاه‌ها اصرار داشتند که مسابقات لیگ اردیبهشت یا خردادماه تمام شود ولی مسئولان اعلام کردند که چون تیم ملی باید در مسابقات جام بین قاره‌ای شرکت کند نمی‌توان این کار را کرد. حال مسئولان باشگاه مجبور هستند در طول شش ماه مبالغ قرارداد بازیکنان را تسویه کنند در صورتی که لیگ فوتبال حداقل ۱۰ ماه طول می‌کشد و درک این موضوع راحت‌تر است.

بازی تیم ملی رشد سازمان لیگ شهرداری فوتبال والیبال لیگ تبریز کاله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر