کد خبر: 119902 A

نماینده مردم ورزقان و خاروانا:

باتوجه به وجود قشر جوان در این شهرستان و نبود هیچگونه امکانات ورزشی و تفریحی در این شهرستان می‌طلبد تا مسولین حوزه‌های جوانان و ورزش کشور و استان توجه ویژه‌ای را به این منطقه محروم در جهت پربار کردن اوقات فراغت جوانان و جلوگیری از پیش آمدن اتفاقات ناخوش آیند اجتماعی در قبال نبود امکانات یاد شده باشند.

ایلنا: نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد احداثورزشگاه در ورزقان از ضروریات بوده و پیگیر این طرح هستیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا الهوردی دهقانی در گفتگو با خبرنگاران افزود: محل و زمین این ورزشگاه تامین و آماده واگذاری به شرکت مس برای سرمایه گذاری و احداثاست.
وی با اشاره به اینکه ۹۰ درصد مراحل برای احداثاین مجموعه ورزشی طی شده است گفت: این ورزشگاه مجموعه‌ای با ظرفیت بین ۷ تا ۱۰ هزار نفری پیش بینی شده است.
دهقانی سرانه فضای ورزشی ورزقان را در مقایسه با استان و کشور بسیار ناچیز و در حد صفر دانست و دو باره تاکید کرد: در حادثه زلزله ارسباران مسئولین کشوری و استانی و حتی خود رئیس جمهور قولهایی به مردم این منطقه در رابطه با احداثاماکن ورزشی و حتی ورزشگاه دادند که به مانند بسیاری از قول‌ها و تعهدات که این افراد داده‌اند جامعه عمل نپوشید و در حد حرف و تبلیغات باقی ماند.
وی، ورزقان را نیازمند توجه ویژه در حوزه ورزش دانست و گفت: باتوجه به وجود قشر جوان در این شهرستان و نبود هیچگونه امکانات ورزشی و تفریحی در این شهرستان می‌طلبد تا مسولین حوزه‌های جوانان و ورزش کشور و استان توجه ویژه‌ای را به این منطقه محروم در جهت پربار کردن اوقات فراغت جوانان و جلوگیری از پیش آمدن اتفاقات ناخوش آیند اجتماعی در قبال نبود امکانات یاد شده باشند.

اوقات فراغت تبلیغات جامعه رئیس جمهور زلزله زمین سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی نماینده مردم جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر