کد خبر: 120659 A

این سارق علیرضا «س» اهل و ساکن تبریز در تحقیقات به سرقت سه دستگاه خودرو پراید با همدستی فردی بنام حسین «ب» اعتراف کرد که در این راستا دو دستگاه خودرو کشف شده است.

ایلنا: فرمانده انتظامی مرند در آذربایجان شرقی از شناسائی و دستگیری سارق خودرو با همکاری و هوشیاری مردم خبر داد.
به گزارش ایلنا، «فرهنگ نوروزی» گفت: در پی اعلام سرقت یک دستگاه خودرو پراید، کشف خودرو و دستگیری متهم به سرقت در دستور کار عوامل انتظامی قرار گرفت که بلافاصله راههای مواصلاتی شهرستان تحت کنترل قرار گرفت.
وی اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع اقدامات لازم برای کشف خودرو مذکور ادامه داشت تا اینکه خودرو مورد نظر پس از گذشت چند ساعت از وقوع سرقت در حوالی روستای پیام شناسایی و توسط عوامل کلانتری ۱۳ عباسی مرند تعقیب که سارق به یکی از روستاهای اطراف فرار و با استفاده از تاریکی شب در ورودی روستا خودرو را‌‌ رها و به همراه پسر بچه خرد سال متواری شد.
نوروزی تصریح کرد: جستجوی شبانه برای دستگیری سارق به نتیجه نرسید و عوامل خودرو را به کلانتری دلالت دادند و صبح روز بعد سارق که همه چیز را تمام شده پنداشته بود برای مراجعت به منزل سوار خودرو عبوری شد و در این حین نامبرده با توجه به داشتن بچه همراه مورد سوءظن یکی از مسافران قرار گرفت که وی موضوع را با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام و بلافاصله در جلو کلانتری ۱۳ عباسی سارق دستگیر و برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال داده شد.
فرماندهی انتظامی مرند خاطر نشان کرد: این فرد بنام علیرضا «س» اهل و ساکن تبریز در تحقیقات به سرقت سه دستگاه خودرو پراید با همدستی فردی بنام حسین «ب» اعتراف نمود که در این راستا دو دستگاه خودرو کشف و تحقیقات لازم برای کشف سرقت‌های احتمالی دیگر ادامه دارد.

آذربایجان شرقی پلیس آگاهی خودرو سرقت فرمانده انتظامی فرماندهی انتظامی مسافران دستگاه روستا مرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر