کد خبر: 120674 A

از مهم‌ترین قابلیتهای این دستگاه انجام تمرینات پارو زنی بر روی این دستگاه کاملاً شبیه پاروزنی در آب را می‌توان نام برد و دستگاه ارگوم‌تر ساخته شده که قیمت تمام شده آن یک دهم قیمت مشابه خارجی است.

ایلنا: رسول مهمان نوازی ورزشکار رشته قایقرانی آذربایجان شرقی موفق به ساخت دستگاه ارگومتر ایرانی(شبیه ساز پارو زنی) شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مهمان نوازی در مراسم بهره برداری از این دستگاه گفت: امروزه با پیشرفت نرم افزاری و سخت افزاری ورزش، سیمیلاتورهای ورزشی با نرم افزارهای پیشرفته جهت آنالیز عملکرد ورزشکاران و ایجاد امکان تمرینات در مکان ثابت دقیقا مشابه محیط واقعی تمرین نقش بسیار مهمی را ‌در پیشرفت ورزشکاران و کمک به مربیان جهت رفع اشکالات ورزشکاران که هیچگاه بدون ابزار پیشرفته به بسیاری از این اشکالات پی نخواهند برد بازی می‌کند.
وی افزود: دستگاه ارگوم‌تر ساخت داخل کشور پیشرفته‌ترین دستگاه با قابلیت‌ها و طول عمر زیاد است.
رسول مهمان نوازی درخصوص مزایای این دستگاه گفت: از مهم‌ترین قابلیتهای این دستگاه انجام تمرینات پارو زنی بر روی این دستگاه کاملاً شبیه پاروزنی در آب را می‌توان نام برد و دستگاه ارگوم‌تر ساخته شده که قیمت تمام شده آن یک دهم قیمت مشابه خارجی است.
وی افزود: این دستگاه بدون صفحه نمایشگر بوده و قابلیت نصب صفحه نمایشگر دیجیتال را دارد و صرفا جهت تمرینات پاروزنی می‌توان از این دستگاه استفاده نمود که قابلیت آنالیز عملکرد ورزشکاران توسط مربی در هنگام تمرین یا پس از آن را دارد.
مهمان نوازی خاطرنشان کرد: با توجه به رشد چشمگیر کمی و کیفی رشته قایقرانی در ایران در سالهای اخیر و با توجه به اقلیم منطقه مناطقی که محدودیت زمان استفاده از منابع آبی را به خاطر سرما یا گرما یا بعد مسافت دارند مانند استانهای شمالی و شمال غربی در زمستان و استانهای جنوبی در تابستان و مناطقی که رودخانه‌های فصلی دارند و همچنین باشگاههای حرفه‌ای قایقرانی نیاز بیشتری به این دستگاه دارند. این دستگاه برای استفاده همه باشگاههای قایقرانی جهت پیشرفت ورزشکاران ضروری است.
از مهم‌ترین قابلیتهای این دستگاه انجام تمرینات پارو زنی بر روی این دستگاه کاملاً شبیه پاروزنی در آب را می‌توان نام برد و دستگاه ارگوم‌تر ساخته شده که قیمت تمام شده آن یک دهم قیمت مشابه خارجی است.

آذربایجان شرقی ایران بازی رشد زمستان سرما طول عمر نمایشگر دستگاه قایقرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر