کد خبر: 121422 A

دبیر اجرایی و مجری طرح‌های آموزشی خانه کارگر تبریز:

دبیر اجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر آذربایجان شرقی به همراه جمعی از اعضای هئیت اجرایی خانه کارگر تبریز از کارخانجات کبریت ممتاز و ستاره ممتاز و تخته نئوپان تبریز بازدید و با مدیر عامل و کارگران این واحدهای تولیدی به گفتگو نشستند.

ایلنا: دبیر اجرایی و مجری طرح‌های آموزشی خانه کارگر آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم با حمایت‌های دولت دوباره شاهد خارج شدن دود ناشی از کار، تلاش و تولید از دودکش‌های واحدهای تولیدی باشیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا کریم صادق‌زاده که در بازدید جمعی از اعضای هئیت اجرایی خانه کارگر تبریز از کارخانجات کبریت ممتاز و ستاره ممتاز و تخته نئوپان تبریز سخن با بیان اینکه باید از صاحب سرمایه، کارخانه و کارگر حمایت شود گفت: تا زمانی که صاحب سرمایه و کارخانه‌ای نباشد کارگری هم وجود نخواهد داشت.
معافیت از مالیات صادرات اولین اقدام مهم دولت تدبیر و امید برای حمایت از تولید بوده است
وی با اشاره به اینکه قاچاق کالا و واردات کالای بی‌کیفیت چینی یکی از مهم‌ترین مشکلات اکثر کارخانجات است گفت: اگر در کشور کالا‌ها با قیمیت پایین و کیفیت بالا تولید شود دیگر کسی دنبال کالاهای خارجی نمی‌رود.
صادق‌زاده وجود امید بخش دکتر حسن روحانی و وزرای توانمند بخصوص نعمت‌زاده وزیر صنایع را ارزشمند برشمرد و گفت: معافیت از مالیات صادرات اولین اقدام مهم دولت تدبیر و امید برای حمایت از تولید بوده است که امیدواریم با این حمایت‌ها تولید و اشتغال دوباره جان بگیرد و اقتصاد از رونق بیشتری برخوردار شود.
تشکیلات خانه کارگر سیاسی نیست و فعالیتهای آن بصورت صنفی و اجتماعی است
وی با تاکید به اینکه تشکیلات خانه کارگر سیاسی نیست و فعالیتهای آن بصورت صنفی و اجتماعی است گفت: خانه‌های کارگر در سراسر استانهای کشور علی رغم ۸ سال تحریم توسط دولت قبلی توانست یک هزار واحد سوئیت ویلایی، ۳۷ مرکز آموزشی و مجموعه‌های ورزشی را جهت استفاده کارگران و خانواده‌های آنان با عنایت ویژه دبیرکل خانه کارگر در سطح کشور ایجاد کند که بزودی درمانگاه و تالار پذیرایی هم به این واحد‌ها اضافه خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های کارخانجات کبریت ممتاز و ستاره ممتاز و تخته نئوپان تبریز گفت: کارخانه کبریت ممتاز و ستاره ممتاز جزء یکی از کارخانه‌های موفق استان است که ممکن بود به قبرستان سوله تبدیل شود ولی با پشت سر گذاشتن بحرانهای عظیم در بخش تولید و رسیدگی به مطالبات کارگران و تلاش بی‌وقفه مدیریت و صاحبان سرمایه شاهد افزایش راندمان تولید و بهبود وضعیت تولید درآن هستیم.
لازم به ذکر دبیر اجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر آذربایجان شرقی به همراه جمعی از اعضای هئیت اجرایی خانه کارگر تبریز از کارخانجات کبریت ممتاز و ستاره ممتاز و تخته نئوپان تبریز بازدید و با مدیر عامل و کارگران این واحدهای تولیدی به گفتگو نشستند.
همچنین در پایان این نشست‌ نمایندگان کارگران این کارخانه پیشنهادات و نقطه نظرات خود را بیان و طرفین نیز بر ادامه چنین تعاملاتی تاکید و آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری فی مابین اعلام کردند و ضمنا از کلیه قسمتهای خط تولیدی، موزه و تعاونی مصرف این کارخانه بازدید و با کارگران از نزدیک گفتگو کردند.
در ادامه این بازدید دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با اهدا لوحی از تلاش‌های محمد کبیرنجات مدیرعامل کارخانه کبریت ممتاز و ستاره ممتاز تجلیل کرد.
همین گزارش حاکی است در این بازدید کریم صادق‌زاده دبیر اجرایی و مجری طرح‌های آموزشی خانه کارگر آذربایجان شرقی، ایوب قهرمان‌نژاد رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز، حمید جبارپور مسئول امور اعضاء و آموزش خانه کارگر تبریز و محمدرضا ویدافر مسئول امور فرهنگی، رفاهی و ورزشی خانه کارگر تبریز و سیما اصغری رئیس اتحادیه زنان کارگر استان حضور داشتند.

آذربایجان شرقی اشتغال حسن روحانی حمایت از تولید دولت زنان سرمایه قاچاق مالیات موزه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر