کد خبر: 121584 A

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز:

۲ هزار نفر دانشجو در رشته‌های خدماتی و فنی در مرکزآموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز در حال تحصیل است.

ایلنا: رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز گفت: مراکز علمی کاربردی با هدف تربیت نیروی انسانی ماهر در عرصه صنعت تشکیل شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا ایوب قهرمان‌نژاد که در بازدید اعضای هیئت اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی از کارخانجات کبریت ممتاز و ستاره ممتاز و تخته نئوپان تبریزسخن می‌گفت افزود: ۵۰۰ مرکز علمی کاربردی در کشور و ۴۴ مرکز در سطح استان وجود دارد.
وی با بیان اینکه۲ هزار نفر دانشجو در رشته‌های خدماتی و فنی در مرکزآموزش علمی کاربردی خانه کارگر تبریز در حال تحصیل است گفت: راهبردی استراتژی مرکز آموزش خانه کارگر تبریز تربیت نیروی توانمند است زیرا هر چه قدر تکنولوژی پیشرفته وارد کشور کنیم اگر نیروی توانمند وجود نداشته باشد آن تکنولوژی مثمر ثمر نخواهد بود.
قهرمان‌نژاد با اشاره به اینکه این مرکز دارای انواع کارگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها و سایتهای کامپیوتری است گفت: هدف ما این است که دانشجوی فارغ التحصیل شده دیگر نیازی به آموزش نداشته باشد و مستقیما در حوزه‌های صنعتی فعالیت کند.
وی در خاتمه سخنان خود موافقت این مرکز را برای ارائه خدمات آموزشی به کارگران کارخانه کبریت ممتاز و ستاره ممتاز در محل کارخانه اعلام کرد.
لازم به ذکر دبیر اجرایی و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر تبریز به همراه جمعی از اعضای هئیت اجرایی خانه کارگر آذربایجان شرقی از کارخانجات کبریت ممتاز و ستاره ممتاز و تخته نئوپان تبریز بازدید و با مدیر عامل و کارگران این واحدهای تولیدی به گفتگو نشستند.

آذربایجان شرقی دانشجو صنعت فارغ التحصیل نیروی انسانی کارگر آموزش علمی تبریز کاربردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر