کد خبر: 121617 A

نائب رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

علی رغم تلاش‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر در راستای افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی و رساندن تعداد این ایستگاه‌ها به ۲۰ مورد، با این حال هنوز تا رسیدن به استانداردهای جهانی در این بخش فاصله داریم و باید برنامه ریزی اساسی برای جبران کمبودهای موجود انجام گیرد.

ایلنا: نائب رییس شورای اسلامی شهر تبریز بر ضرورت افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی در سطح شهر تأکید کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا محدثگفت: برابر استانداردهای جهانی به ازای هر ۵۰ هزار نفر جمعیت باید یک ایستگاه آتش نشانی در شهر ایجاد و فعال شود که با توجه به شرایط موجود، شهر تبریز نیازمند احداث۱۲ ایستگاه آتش نشانی جدید می‌باشد.
وی برنامه ریزی برای ارتقای ضریب ایمنی و تلاش برای تأمین امنیت جانی و مالی شهروندان را وظیفه مسوولان شهری و استانی برشمرد و افزود: علی رغم تلاش‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر در راستای افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش نشانی و رساندن تعداد این ایستگاه‌ها به ۲۰ مورد، با این حال هنوز تا رسیدن به استانداردهای جهانی در این بخش فاصله داریم و باید برنامه ریزی اساسی برای جبران کمبودهای موجود انجام گیرد.
محدثدر عین حال تجهیز ناوگان آتش نشانی به امکانات، ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا و نیز مقاوم سازی ایستگاه‌های موجود در برابر حوادثغیرمترقبه نظیر زلزله را از دیگر الزامات حوزه ایمنی و آتش نشانی تبریز ارزیابی و بر لزوم توجه جدی به این موضوع تأکید کرد.
نائب رییس شورای اسلامی شهر تبریز در خاتمه با اعلام اینکه آتش نشانان همیشه در خط مقدم مقابله با حوادثو خطرات و امداد ونجات هستند خواستار توجه بیش از پیش مدیریت شهری به این بخش شد.

آتش نشانی زلزله شورای اسلامی شهر افزایش تبریز امنیت ایستگاه تعداد نائب موجود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر