کد خبر: 121657 A

رئیس پلیس راهور استان آذربایجان شرقی خبر داد:

۷۹۸ دستگاه از این خودرو‌ها در کلانشهر تبریز متوقف گردیده و بیشترین خودروهای متوقف شده بعد از شهرستان تبریز، به ترتیب مراغه، بناب و اهر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

ایلنا: رئیس پلیس راهور استان آذربایجان شرقی از برخورد با متخلفان وسایل نقلیه و توقیف۳ هزار و ۷۱۳ دستگاه در آبان ماه خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا ناصر میکائیلی گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی علاوه بر آموزش و فرهنگ سازی ترافیک در عرصه‌های مختلف با متخلفان قوانین راهنمایی و رانندگی نیز برخورد کرده است به طوریکه در آبان ماه سال جاری تعداد یک هزار و ۶۴۱ دستگاه خودرو و ۲ هزار و ۷۲ دستگاه موتورسیکلت توسط این پلیس توقیف شده است.
وی افزود: بر اساس این گزارش ۷۹۸ دستگاه از این خودرو‌ها در کلانشهر تبریز متوقف شده و بیشترین خودروهای متوقف شده بعد از شهرستان تبریز، به ترتیب مراغه، بناب و اهر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
میکائیلی خاطرنشان کرد: از تعداد ۲ هزار و ۷۲ دستگاه موتور سیکلت توقیف شده به ترتیب شهرستانهای مرند، تبریز و مراغه در رتبه‌های نخست قرار گرفته‌اند.
میکائیلی در پایان همشهریان را برای رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی دعوت کرده و رانندگی ایمن را از آنان خواستار شدند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور خودرو رئیس پلیس راهور فرهنگ سازی موتورسیکلت وسایل نقلیه وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر