کد خبر: 121658 A

مشارکت مردم با پلیس زمینه ساز تحقق شعار جامعه محوری پلیس است.

ایلنا: فرمانده انتظامی مراغه در آذربایجان شرقی از تماس ۹ هزارو۷۲۴ نفر از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیس در ۸ ماهه امسال خبر داد.
به گزارش ایلنا عیسی هاتفی گفت: پلیس ۱۱۰ آسان‌ترین، مطمئن‌ترین و کارآمد‌ترین فوریت‌های پلیسی است که بیشترین تماس‌ها با موفقیت انجام یافته است.
وی افزود: طبق نظر سنجی‌های بعمل آمده از فعالیت مرکز فوریت‌های پلیس، ۹۰درصد از امدادخواهان درزمینه حضور به موقع درصحنه جرم، کیفیت رسیدگی ونحوه برخورد ماموران اعلام رضایت داشته‌اند.
هاتفی ادامه داد: استقلال و انسجام هر چه بیشتر پلیس ۱۱۰، در جلب مشارکت مردم تاثیرگذار بوده و مستقیما «به افزایش سرمایه اجتماعی می‌انجامد.
فرمانده انتظامی مراغه با تاکید برتلاش پلیس برای جلب اعتماد و رضایت مردم گفت: مشارکت مردم با پلیس زمینه ساز تحقق شعار جامعه محوری پلیس است.
وی خاطرنشان کرد: پلیس افزایش ضریب امنیت را در تعامل نزدیک با مردم و در توجه به نظرات آن‌ها به عنوان مهم‌ترین بازوی اجرایی و حمایتی خود می‌داند.
وی با اشاره به اینکه مشارکت مردم در تحقق امنیت از ویژگی‌های یک جامعه است گفت: نظارت مردم برعملکرد پلیس نوعی از فعالیت آنان در زندگی اجتماعی است.

آذربایجان شرقی استقلال جامعه جرم سرمایه فرمانده انتظامی مردم پلیس امنیت تماس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر