کد خبر: 122245 A

هم زمان با دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه؛

تا پایان شش ماهه نخست سال ۱۳۹۲ هشت پروژه تحقیقاتی این شرکت در زمینه‌های مختلف به پایان رسیده و دو پروژه دیگر در حال اجرا هستند.

ایلنا: هم زمان با دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه، شرکت توزیع نیروی برق تبریز آخرین یافته‌های پژوهشی و تحقیقاتی خود را ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در نمایشگاه جنبی همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه، گفت: تا پایان شش ماهه نخست سال ۱۳۹۲ هشت پروژه تحقیقاتی این شرکت در زمینه‌های مختلف به پایان رسیده و دو پروژه دیگر در حال اجرا هستند.
افشین روشن میلانی با اشاره به اهمیت پژوهش در صنعت برق تصریح کرد: در حال حاضر این شرکت با پنج دانشگاه استان شامل دانشگاه تبریز، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دانشگاه صنعتی سهند، دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق آذربایجان تفاهم نامه همکاری مبادله نموده است.
وی تصریح کرد: این شرکت علاوه بر اجرای پروژه‌های مشترک تحقیقاتی با دانشگاه‌های طرف تفاهم نامه، در مورد نظارت بر پروژه‌های تحقیقاتی و داوری پروژه‌های پیشنهادی نیز از همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی استفاده می‌نماید.
روشن میلانی تاکید کرد: با توجه به رشد سریع فناوری‌های صنعت برق دردنیا ضروری است که با حمایت از پژوهش و بها دادن به آن فرصت‌های جدیدی برای پیشرفت و توسعه کشور در بخش انرژی برق فراهم آوریم.
وی یافته‌های علمی و نوآوری شرکت توزیع نیروی برق تبریز را چشمگیر ارزیابی کرد و افزود: از سال ۱۳۹۰ تا کنون ۳۸ مقاله مختلف توسط متخصصین برق تبریز در مجلات و کنفرانس‌های معتبر علمی ارائه شده است.
گفتنی است دومین همایش ارتباط صنعت برق و دانشگاه با حضور شرکت‌های زیر مجموعه صنعت برق کشور و با ارائه ۲۲۵ پروژه تحقیقاتی در محل نیروگاه طرشت برگزار شد.

انرژی برق دانشگاه آزاد اسلامی رشد صنعت فناوری مدیر عامل شرکت دانشگاه تبریز پروژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر