کد خبر: 122760 A

رئیس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال:

در صورت تصویب نهایی ۴ سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا این ۴ تیم وارد مسابقات خواهند شد و در صورتی که‌‌ همان سهمیه ۱ + ۳باقی بماند یک تیم که فولاد خوزستان است برای مسابقات پلی‌آف ملاحظه می‌شود.

ایلنا: رئیس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: فرم‌های ورودیه ۴ باشگاه ایرانی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی ارسال شد.
به گزارش ایلنا هوشنگ نصیرزاده با اشاره به ارسال مدارک ۴ باشگاه ایرانی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا افزود: فرم‌های باشگاه‌های استقلال، تراکتورسازی، سپاهان و فولاد خوزستان جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا موسوم به اینتری‌فرم که شامل اطلاعات کامل ورزشگاه‌های مسابقات، امکانات آن‌ها رنگ اول و دوم لباس از روز چهارشنبه از سوی فدراسیون فوتبال به کوالالامپور مالزی ارسال شد.
وی ادامه داد: در صورت تصویب نهایی ۴ سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا این ۴ تیم وارد مسابقات خواهند شد و در صورتی که‌‌ همان سهمیه ۱ + ۳باقی بماند یک تیم که فولاد خوزستان است برای مسابقات پلی‌آف ملاحظه می‌شود.
رئیس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال هم اکنون مشخصات هر ۴ باشگاه ایران را که کاندیدای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند ارسال کرده است و در صورتی که تغییراتی صورت نگیرد هر ۴ باشگاه در رقابت‌ها شرکت خواهند کرد.

استقلال ایران رقابت فدراسیون فوتبال فولاد خوزستان لیگ قهرمانان آسیا مالزی تراکتورسازی باشگاه ارسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر