کد خبر: 122812 A

شهردار تبریز:

جذب سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی در توسعه شهری یکی از راهبردهای مهم مدیریت جدید شهری تبریز است.

ایلنا: شهردار تبریز برنامه ریزی برای طراحی واجرای طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ عمرانی خدماتی و در کنار آن انجام کارهای ماندگار را از مهم‌ترین برنامه‌های کاری خود اعلام کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا صادق نجفی با بیان اینکه تداوم توسعه و آبادانی تبریز و در کنار آن پیشرفت جهشی اینکهن شهر تاریخی جز از طریق تدوین برنامه‌های راهبردی و پیش بینی و طراحی پروژه‌های بزرگ و ماندگار امکان پذیر نیست گفت: مدیریت شهری تبریز توجه اساسی و ویژه به طراحی طرح‌های بزرگ عمرانی، خدماتی در بودجه سال آینده شهرداری دارد.
شهردار تبریز همچنین از توجه ویژه شهرداری به موضوع جذب سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی در توسعه شهری به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های کلان و محوری خود خبر داد و افزود: در این دوره مدیریتی به دنبال آن هستیم تا با انجام یک بازنگری اساسی در روش‌ها و ضوابط سرمایه گذاری و نیز تدوین شیوه نامه جدید در این بخش، از توان بالقوه سرمایه گذاران و بخش خصوصی در راستای تسریع روند توسعه و پیشرفت تبریز استفاده حداکثری کنیم.
وی در عین حال تصریح کرد: این موارد به عنوان اولویت‌های اصلی شهرداری در لایحه بودجه سال آینده مورد توجه جدی قرار خواهند گرفت.
شهردار تبریز در خاتمه گفت: در آینده نزدیک نسبت به اعلام رئوس برنامه‌ها و طرح‌های مهم شهری اقدام خواهد شد.

بخش خصوصی بودجه توسعه و پیشرفت سرمایه گذاران سرمایه گذاری شهرداری لایحه بودجه تبریز شهردار شهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر