کد خبر: 122825 A

در بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی آذربایجان شرقی به عنوان مدیر فعال در توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی انتخاب شده‌است.

ایلنا: استاندار آذربایجان‌شرقی با اهدای لوح تقدیری از خدمات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی در عرصه‌ کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.
به گزارش ایلنا، در لوح تقدیری که از سوی «اسماعیل جبارزاده» استاندار آذربایجان‌شرقی و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان به «علی داننده» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اهداء شده، آمده است: «در اهمیت و جایگاه والای کتاب همین بس که تجلی کلام و وحی الهی در کتاب شریف قرآن، ‌ این معجزه عظیم نبوی هویدا و آیات نورانی‌اش بر سطرهای آن به زیبایی تمام نقش بسته است و اینک که در بیست و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به عنوان مدیر فعال در توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی انتخاب شده‌اید، ضمن تبریک این موفقیت و به رسم یادبود این لوح سپاس تقدیم می‌گردد. امید است با استعانت از بارگاه ربوبی، همواره در خدمت به اسلام و مردم عزیز میهن اسلامی موفق و موید باشید.»
گفتنی است این اداره کل فعالیت‌های متعددی را در حوزه کتاب و کتابخوانی در طول سال انجام داده که برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی استان و بزرگ‌ترین نمایشگاه کتاب بعد از نمایشگاه تهران از اهم این فعالیت‌هاست.

آذربایجان شرقی جمهوری اسلامی ایران زیبایی قرآن کتابخانه های عمومی استان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نمایشگاه بین المللی کتاب نمایشگاه کتاب کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر