کد خبر: 122855 A

شهردار تبریز:

بروز برخی مشکلات مقطعی در شهر همزمان با اجرای پروژه‌های عمرانی خدماتی طبیعی و ناگزیر است. / مسیر ۱۸ کیلومتری اتوبوس‌های بی. آر. تی شاهراه حیاتی حمل و نقل درون شهری تبریز به شمار می‌رود.

ایلنا: شهردار تبریز گفت: با انجام و اجرای طرح‌های بهسازی، زیباسازی و مناسب سازی، مسیر اتوبوس‌های بی. آر. تی تبریز به محور شاخص رضایتمندی شهروندان تبدیل می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا صادق نجفی با تأکید بر اینکه تمامی اقدامات و برنامه ریزی‌های مدیریت شهری همگی در راستای توسعه و آبادانی شهر، رضایتمندی شهروندان و پاسخگویی به مشکلات و خواسته‌های مردم است، بروز برخی مشکلات مقطعی در شهر همزمان با اجرای پروژه‌های عمرانی خدماتی را طبیعی و ناگزیر دانست و افزود: با وجود این مشکلات، مدیران و کارکنان شهرداری تمام تلاش خود را برای رفع سریع مشکلات و گره گشایی از شهر به کار می‌گیرند و به طور شبانه روزی روند اجرای طرح‌ها را به پیش می‌برند.
شهردار تبریز از مسیر ۱۸ کیلومتری اتوبوس‌های بی. آر. تی به عنوان شاهراه حیاتی حمل و نقل درون شهری تبریز یاد کرد و با اشاره به آغاز مراحل ساماندهی و بهسازی مسیر مذکور خاطرنشان کرد: اجرای این طرح با هدف تسهیل در تردد اتوبوس‌ها و نیز افزایش آسایش و رضایتمندی شهروندان از دو ماه قبل و در قالب طرح ضربتی خدمات محله‌ای به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری آغاز شده و با جدیت دنبال می‌شود و تمام تلاش مدیریت شهری بر این است که در کمترین زمان نسبت به اتمام پروژه اقدام کند.
نجفی افزود: متأسفانه مسیر ۱۸ کیلومتری غرب به شرق خط بی. آر. تی به دلیل حجم بالای سفرهای درون شهری و نیز تردد همیشگی اتوبوس‌های این مسیر طی ۵ سال گذشته نیازمند بهسازی، اصلاح و تعمیر اساسی بود که این امر با توجه به برنامه ریزی‌های انجام گرفته در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: اجرای طرح بهسازی و تعمیر مسیر بی. آر. تی از مبدأ این خط در میدان راه آهن و به صورت تدریجی و فاز به فاز به سمت میدان بسیج انجام می‌گیرد و طی آن عملیات بهسازی شامل زیرسازی اساسی، آسفالت ریزی مجدد و رفع و حذف ناهمواری‌ها و پستی بلندی‌هایی که موجبات بروز مشکل و تداخل در امر جابجایی مسافران درون شهری می‌شود آغاز شده است.
نجفی با تأکید بر اینکه به زودی و با اتمام مراحل بهسازی، مسیر بی. آر. تی، این خط به محور رضایتمندی مردم تبدیل خواهد شد خاطرنشان کرد: علاوه بر اجرای طرح بهسازی و مناسب سازی، تا پایان سال و با نصب ۶۰ سایه‌بان مدرن، شیک و مجهز در ایستگاه‌های این مسیر، بر زیبایی‌های خط بی. آر. تی افزوده خواهد شد و از این طریق آسایش و آرامش شهروندان نیز ارتقا خواهد یافت.
وی با اشاره به ویژگی‌های این سایه‌بان‌ها افزود: تنوع، زیبایی، استحکام، روشنایی داخلی و برخورداری از گیت‌های کنترل بلیط و شارژ کارت بلیط از ویژگی‌های این سایه‌بان‌ها به شمار می‌رود.
شهردار تبریز در عین حال گفت: دستورات لازم برای تسریع در روند اجرای طرح مناسب سازی، ساماندهی و بهسازی مسیر بی. آر. تی به معاونت فنی و عمرانی شهرداری داده شده است.

اتوبوس بلیط حمل و نقل راه آهن روشنایی زیبایی شاخص شبانه روزی شهرداری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر