کد خبر: 123085 A

معاون اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته پارالمپیک آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

ایلنا: معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تأکید کرد: هفته پارالمپیک همزمان با سراسر کشور در آذربایجان‌شرقی باشکوه تمام برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا اکبر فرج الهی که در اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته پارالمپیک آذربایجانشرقی افزود: برای برگزاری باشکوه و بی‌نظیر هفته پارالمپیک در آذربایجانشرقی ستادی به ریاست مدیر کل ورزش و جوانان استان تشکیل و جلسات ستادی برگزار شده و این نشست برای تبیین برنامه‌ها و انتظارات پیشنهادی از دستگاههای اجرایی برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه هفته پارالمپیک در راستای جنبش پارالمپیک در کشور و جهان برگزار خواهد شد در خصوص برنامه این هفته گفت: قهرمانان و مسئولین ورزش جانبازان و معلولین استان در اولین هفته المپیک که از ۷ آذر ماه آغازمی شود در مزار شهدا حضور یافته و با آرمانهای شهدا و امام راحل تجدید بیعت خواهند کرد.
فرج الهی افزود: دیدار قهرمانان و پیشکسوتان با استاندار، تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان در دیدار تیمهای تراکتورسازی و پیروزی تهران در استادیوم یادگار امام ره، دیدار مدیر کل وزرش و جوانان آذربایجانشرقی از مدرسه استثنایی مردانی آذر، کارگاههای آموزشی جهش آشنایی با جنبش پارالمپیک، برنامه‌های ورزشی پارالمپیک در صدا و سیما و برگزاری جشنواره بزرگ ۴۰۰ نفری ویژه ورزشکاران جانباز و معلول استان در سالن شهید صمد اقدمی تبریز از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته خواهد بود.
لازم به ذکر است هفته پارالمپیک آذربایجانشرقی از ۷ الی ۱۳ آذرماه برگزار خواهد شد.
اولین جلسه ستاد گرامیداشت هفته پارالمپیک در آذربایجانشرقی با حضور معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی، علی کشفیا رییس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان و دبیر ستاد گرامیداشت هفته پارالمپیک، نمایندگان دستگاههای اجرایی امور اجتماعی استانداری، صدا و سیما، شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز، بهزیستی، آموزش و پرورش، آموزش و پرورش استثنایی، مرکز بهداشت، دانشگاه تبریز و آزاد اسلامی واحد تبریز واحدهای تربیت بدنی و بنیاد شهید آذربایجانشرقی در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش اداره کل ورزش و جوانان بهزیستی جانبازان شورای اسلامی شهر شهرداری صدا و سیما مدیر کل ورزش و جوانان استان معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر