کد خبر: 123520 A

عضو شورای شهر تبریز:

درصد زیادی از جمعیت شهر در این مناطق خطرخیز زندگی می‌کنند و زندگی آن‌ها در معرض تهدید است. / ترافیک تبریز به مرور زمان تشدید می‌شود.

ایلنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز، گفت: حاشیه نشینی و بافت فرسوده در تبریز از موضوعاتی است که باید در تدوین بودجه به آن نگاه ویژه‌ای داشت.
به گزارش خبرنگار ایلنا محمدحسین جعفری با بیان اینکه درصد زیادی از جمعیت شهر تبریز در این مناطق خطرخیز زندگی می‌کنند تأکید کرد: این موضوع باید در اولویتهای کار‌ها در شورا و شهرداری بایستی قرار گیرند.
وی اختصاص بودجه‌ای برای حل معضل ترافیک در شهر را از دیگر اولویت‌ها دانست و افزود: باید در نظر گرفت که ترافیک تبریز به مرور زمان تشدید می‌شود و باید چاره اندیشی اساسی کرد. راه اندزی مترو یکی از اقداماتی است که این مشکل را تا حدودی حل می‌کند اما نیازمند اختصاص دادن بودجه است.
وی که همزمان در کمیسیون فرهنگی هم عضویت دارد، پرداختن به مسائل فرهنگی را از اولویت‌های بودجه امسال دانست و گفت: متاسفانه در سال‌های گذشته شهر دچار فقر فرهنگی شده است و معمولا بودجه کمی به این حوزه اختصاص می‌یابد و اگر بخواهیم پیشرفت‌هایی در این زمینه کسب کنیم باید به موضوع فرهنگ پرداخت ویژه‌ای در بودجه داشته باشیم.

بودجه ترافیک حاشیه نشینی شورای اسلامی شورای شهر شهرداری فقر کمیسیون برنامه و بودجه مترو تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر