کد خبر: 123522 A

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی تبریز:

در این میان ضروری است تا در بودجه ۹۳ پروژه‌های چشمگیری برای تبریز تعریف کنیم.

ایلنا: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: همه ساله در تدوین بودجه اولویت‌هایی در نظر می‌گیریم و در بودجه لحاظ می‌کنیم، امسال نیز به عقیده من با توجه به اینکه بودجه مورد نظر اختصاص یافته است باید اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در اولویت قرار دهیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا، اصغر عابدزاده با بیان اینکه در حال حاضر نیازهای زیادی برای پیشرفت شهر وجود دارد گفت: در این میان ضروری است تا در بودجه ۹۳ پروژه‌های چشمگیری برای تبریز تعریف کنیم که احداثمرکز همایش‌های بین المللی می‌تواند یکی از این پروژه‌ها باشد.
وی ادامه داد: احیای بافت فرسوده و هدایت سرمایه بخش خصوصی از دیگر نیازهای شهر است ضمن اینکه تداوم پروژه‌های مسیرگشایی و ایجاد فضای سبز که در سال گذشته انجام شد، می‌تواند از اصلیترین نیازهای شهر باشد.
عابدزاده با اشاره به تلاش اعضای شورای اسلامی شهر تبریز برای تدوین بودجه‌ای منطقی افزود: بودجه منطقی بودجه‌ای است که در آمد‌ها و هزینه‌ها با یکدیگر مطابقت داشته باشد و به اصطلاح حبابی نباشد؛ امسال نیز تمام تلاش اعضای شورا بر این است تا پروژه‌های مصوب شورا محقق شود.

اعضای شورای اسلامی شهر بخش خصوصی بودجه رئیس کمیسیون برنامه و بودجه سرمایه شورای اسلامی شهرداری فضای سبز کمیسیون برنامه و بودجه تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر