کد خبر: 126277 A

با تقدیر از زحمات علی غفوری رییس قبلی هیات حمید کهتری به این سمت منصوب شد.

ایلنا: با پیشنهاد مدیر کل وزرش و جوانان آذربایجان‌شرقی و حکم رییس فدراسیون تیراندازی کشور حمید کهتری به سمت سرپرست هیات تیراندازی آذربایجان‌شرقی منصوب شد.
به گزارش ایلنا همچنین در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی از زحمات علی غفوری رییس قبلی هیات تجلیل و قدردانی شد.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در این آیین ظرفیت تیراندازی استان را بسیار بالا دانست و گفت: از ظرفیت‌ها و استعدادهای تیراندازی آذربایجان‌شرقی استفاده بهینه باید شود.
سید محمد شروین اسبقیان افزود: تیراندازی آذربایجان‌شرقی ظرفیت و زیر ساختارهای مناسب برای قهرمان پروری را دارد و ۲ سالن اختصاصی در تبریز در اختیار این هیات قرار دارد و در استان بیش از ۱۰۰ سلاح برای ورزشکاران وجود دارد.
اسبقیان خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی مدون و حمایتهای اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در سطح استان و شهر تبریز خواستار افزایش تعداد پایگاه‌های تیراندازی را با همکاری ارگان‌ها و دستگاه‌های علاقمند هستیم.
اسبقیان آذربایجان‌شرقی را یکی از تاثیرگذار‌ترین استان‌ها در بخش تیراندازی در کشور دانست و افزود: استفاده از پتانسیل آذربایجان‌شرقی همچون منطقه آزاد تجاری ارس، تعامل بیشتر هیات با فدراسیون، توسعه رشته تیراندازی در شهرستان‌ها و استعدادیابی از خواسته‌های اداره کل ورزش و جوانان استان از هیات تیراندازی آذربایجان‌شرقی است.

آذربایجان شرقی اداره کل ورزش و جوانان تیراندازی فدراسیون تیراندازی ورزش و جوانان استان سرپرست منصوب مدیر هیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر