کد خبر: 126284 A

استاندار آذربایجان شرقی:

به مناسبت هفته معلولین، استاندار آذربایجان شرقی ضمن دیدار با قهرمانان پارالمپیکی و مربیان و مسؤولان هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان از افتخار آفرینی آنان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی قدردانی کرد.

ایلنا: استاندار آذربایجان شرقی ورزشکاران جانباز و معلول، را سربازان خط مقدم تبلیغ جمهوری اسلامی ایران دانست.
به گزارش خبرنگار ایلنا اسماعیل جبارزاده که به مناسبت هفته معلولین، با قهرمانان پارالمپیکی و مربیان و مسؤولان هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان دیدار می‌کرد گفت: در شرایطی که تبلیغات زیادی برضد جمهوری اسلامی انجام می‌شود موفقیت‌های ورزشکاران ما، پیام صلح و دوستی ملت ایران و حقانیت جمهوری اسلامی را به جهانیان مخابره می‌کند.
وی با بیان اینکه دیدن چهره قهرمانان جانباز و معلول، انرژی مثبت و دوچندانی به انسان می‌بخشد، افزود: اگر روزی شاهد بودیم که رزمندگان در جبهه‌های جنگ از میهن اسلامی دفاع می‌کردند امروز هم افتخارآفرینی در عرصه‌های مختلف از جمله ورزش را می‌بینیم.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مربیان ورزش‌های جانبازان و معلولان، انسان‌هایی عاشق هستند، گفت: حاصل تلاش این افراد، موفقیت‌هایی است که دل ۷۵ میلیون ایرانی را شاد و دشمنان این کشور را مایوس می‌کند.
جبارزاده با بیان اینکه به همه رشته‌های ورزشی علاقه داریم، اما علاقه ما به هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان، مضاعف خواهد بود، افزود: استان آذربایجان شرقی در این زمینه بهره‌مند از ظرفیت‌های بالا و انسان‌های غیرتمند شجاع است که با مهیا بودن امکانات، زمینه شکوفا شدن استعداد‌ها فراهم خواهد شد.
وی افزود: آذربایجان شرقی مانند تمام عرصه‌ها در ورزش جانبازان و معلولان هم جایگاه بالایی دارد و باید تلاش کنیم ضمن حفظ اینجایگاه، موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.
جبارزاده تصریح کرد: استمرار موفقیت‌ها دو شرط دارد، یکی همت ورزشکاران و دیگری تامین امکانات و تجهیزات که وظیفه ماست و مطمئنم که با عزم و اراده ورزشکاران جانباز و معلول، شاهد موفقیت‌های روزافزون آنان خواهیم بود.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین با تاکید بر اینکه اماکن ورزشی تازه‌ساخت به نام قهرمانان پارالمپیکی نامگذاری شود، این اقدام را قدردانی هرچند کوچکی از تلاش‌ها و افتخارآفرینی‌های آنان دانست.
سید محمد شروین اسبقیان، مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی هم در این دیدار گفت: ورزشکاران جانباز و معلول استان همیشه در مسابقات جهانی و پارالمپیک سهم پررنگی در موفقیت‌های ورزشکاران کشور داشته و دارند.
در این دیدار صمیمی علی کشفیا، رییس هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی هم یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران را تشکیل هیأت‌های ورزشی برای جانبازان و معلولان دانست و گفت: حاصل این توجه، کسب عناوین پرافتخار برای ورزش کشور بوده است.
همین گزارش حاکی است به مناسبت هفته معلولین، استاندار آذربایجان شرقی ضمن دیدار با قهرمانان پارالمپیکی و مربیان و مسؤولان هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان از افتخار آفرینی آنان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی قدردانی کرد.

آذربایجان شرقی تبلیغات جانبازان جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران رشته های ورزشی مدیرکل ورزش و جوانان معلولان ملت ایران نظام جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر