کد خبر: 127304 A

این طرح از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و همکاری و همیاری فرماندار شهرستان میانه، نمایندگان، امام جمعه، خیرین و سرمایه گذاران تولیدی و صنعتی به اجرا رسید.

ایلنا: مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میانه از اعزام ۳۰۴ نفری از مددجویان سالمند این کمیته برای اولین بار به مشهد مقدس خبرداد.
به گزارش ایلنا فرج الله جعفری در مراسم اعزام این مددجویان در مسجد راه آهن میانه گفت: این مددجویان که از میانه و بخش‌های تابعه می‌باشند در قالب طرح حج فقرا که اعزام سالمندان به مشهد مقدس است راهی مرقد مطهر امام رضا(ع) شدند.
وی افزود: این طرح از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و همکاری و همیاری فرماندار شهرستان میانه، نمایندگان، امام جمعه، خیرین و سرمایه گذاران تولیدی و صنعتی به اجرا رسید که در آن ۳۰۴ نفر از مددجویان تحت پوشش این کمیته با اعتباری بالغ بر ۶۶۰ میلیون ریال به سفر زیارتی ۵ روزه مشهد مقدس اعزام شدند.
جعفری گفت: این طرح در سال گذشته نیز با همکاری خیرین انجام شده و ۱۰۰ نفر ازمددجویان سالمند تحت پوشش به مشهد اعزام شده و امسال نیز با کمک خیرین این تعداد به ۳۰۴ نفر افزایش یافت.
مدیر کمیته امداد امام خمینی میانه با تقدیر از همدلی و همیاری مسئولین و خیرین شهرستان در اجرای این سفر معنوی گفت: قطعا این سفر زیارتی در پالایش روح و روان این سالمندان تاثیر مثبت خواهد گذاشت.
جعفری افزود: امیدواریم در سالهای آتی نیز با همیاری خیرین و مسئولین شهرستان شاهد اجرای این طرح و افزایش تعداد مددجویان برای اعزام به چنین سفرهای زیارتی و معنوی باشیم.

امام جمعه پالایش پوشش راه آهن سرمایه گذاران فرماندار شهرستان کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مسجد مشهد مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر