کد خبر: 127329 A

این اقدامات که با توجه به احداثخیابان جدید پاداش و افزایش تعداد مشترکین در مناطق دارایی، مفتح و آناخاتون تبریز انجام شد، هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال در پی داشت.

ایلنا: با انجام اقدامات لازم شبکه توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز، ولتاژ چهار منطقه تبریز اصلاح شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با این مطلب گفت: این اقدامات که با توجه به احداثخیابان جدید پاداش و افزایش تعداد مشترکین در مناطق دارایی، مفتح و آناخاتون انجام شد، هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال در پی داشت.
افشین روشن میلانی افزود: به منظور افزایش پایداری و تقویت ولتاژ شبکه نیرو رسانی منطقه آناخاتون دو دستگاه ترانس هوایی به ظرفیت KVA۲۵۰ و KVA۳۱۵ نصب شد.
وی با اشاره به ایجاد هشت فیدر فشار ضعیف در این منطقه گفت: برای اجرای این پروژه نزدیک به ۳ هزارم‌تر شبکه فشار متوسط زمینی و ۱۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی با کابل خود نگهدار احداثشده است.
روشن میلانی تصریح کرد: در راستای توسعه و اصلاح شبکه خیابان جدید الاحداثپاداش ۱۷۴۸ متر شبکه فشار ضعیف با کابل خود نگهدار ایجاد شده است.
وی افزود: در این خیابان ۷۰ دستگاه پایه چراغ نصب گردید که با لامپ‌های ۱۵۰ وات سدیمی روشنایی این خیابان را تامین می‌کنند.
روشن میلانی با اشاره به رفع ضعفی ولتاژ در خیابان‌های دارایی و مفتح، تصریح کرد: ۷۰ متر شبکه فشار ضعیف هوایی در خیابان دارایی و ۶۵ متر شبکه فشار ضعیف هوایی در خیابان مفتح که با کابل خود نگهدار اجرا شده است، ولتاژ این مناطق را تقویت و اصلاح نموده است.
وی با تاکید بر لزوم رعایت فرهنگ صحیح انرژی برق خاطر نشان شد: حفظ پایداری شبکه برق و تامین برق استاندارد و مطمئن به مشترکان از ارکان فعالیت‌های شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خدمت رسانی به مردم است.

استاندارد انرژی برق خدمت رسانی به مردم روشنایی مدیر عامل شرکت خیابان تبریز شبکه ولتاژ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر